TV LCD 40 do PS3

chudy122

New member
Witam. Jestem nowy, przeglądałem kilka różnych for i nigdzie nie mogę znaleźć telewizora, który odpowiadałby moim potrzebom. Wiadomo, że ceny telewizorów zmieniają się co jakiś czas. Szukam tv lcd 40 cenowo w granicach 2000zł +/- 200-300zł przeznaczony tylko i wyłącznie do ps3.
 

Kampaj

New member
Bez reklam
40XV733-niski input lag, 1mld kolorów najszybsze na rynku HDMI. Zabójczo niska cena 2190zł w Euro! TV z tej samej jeśli nie wyższej półki, co Sony 40Ex500.
 

Ares78

New member
Witam. Jestem nowy, przeglądałem kilka różnych for i nigdzie nie mogę znaleźć telewizora, który odpowiadałby moim potrzebom. Wiadomo, że ceny telewizorów zmieniają się co jakiś czas. Szukam tv lcd 40 cenowo w granicach 2000zł +/- 200-300zł przeznaczony tylko i wyłącznie do ps3.

Jeżeli kupujesz pod kątem konsoli to patrz głównie na input lag poszczególnych telewizorów, bo z dodatków typu 100hz i tak nie skorzystasz (zbyt podbijają opóźnienia). Obok propozycji Kampaj'a możesz jeszcze zobaczyć model ex402 mieści się w założonym budżecie.
 

Adam75

New member
Także chcę kupić telewizor wyłącznie do PS3 w rozmiarze 46". Oczywiście imput lag jest ważny, ale dla mnie jeszcze ważniejsza jest ostrość obrazu w ruchu. Biorę pod uwagę wyżej wymienioną Toshibę oraz Sharpa 46LE705EV. Pomijając fakt, że te tv są z różnych półek cenowych i technicznych, to który będzie lepszy? Nie mam parcia na ledy, więc jeśli Toshiba jest równie ostra co Ostry, to chyba nie ma sensu przepłacać.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Adam75 -
Sharp 46LE 705 ma bardzo mały input lag 20 Ms.

Wynik bardzo dobry w ustawieniu GRY - 20 ms
021_P1060173.JPG


http://www.hdtv.com.pl/forum/sharp/46027-sharp-lc-40le700e-test-otwarty.html
I jest w super cenie.
============================
lostDesper
Jeśli LG 42 - to Infinia
 

jrq

New member
To może żeby nie zaśmiecać bardziej forum podepne się pod ten temat:
Marka: Obojętnie, ważne, że sprawdzona :)
Wielkość: 40-42 cale
Rozdz.: Full HD (ze 3-4 wejsca HDMI mile widziane)
Przeznacznie: Granie na PS3
Do wydania: 3.200 zł

Wszelkie inne bajery są mi zbędne i mało potrzebne. Poszukuje dobrego TV LCD, który spełni moje oczekiwania z małym input-lagiem i przyzwoitym obrazem.

Dziekuję za pomoc i cierpliwość :)
 
Do góry