TV jako monitor

rekebukus

New member
Witam zastanawiam sie nad kupnem tv lcd a plasma full hd. Długosc pokoju około 5 metrow szerokosc 3,60 takze zastanawiem sie pomiedzy 40 a 46 cali. Ktory byscie mi doradzali? nastepnie bedzie to tv podłaczony do komputera przede wszystkim filmy, i chciałbym go uzywac gównie jako monitora.Nie kreci mnie dvd i tp. głownie stawiam na komputer,tv jako monitor,i najwazniejsze gry! zdecydowałem ze musi byc 100hz (dobra decyzja?)i biorąc pod uwage że mam 24cale lcd monitor hp siedze dosyc blisko i jak patrze na tv typu 46 cali to widze ze musiał bym siedziec sporo dalej i nie wiem jak bedzie sie to sprawdzało w uzywaniu internetu? przegladarka, czcionka? czy to wogule ma sens, kupno tv jako monitora? wyglad, pulpit! i zauwazłyłem ze samsung lcd 40 cali ma miejsze pixelki niz 46, obraz jak na monitorze mysle ze na takim by to lepiej wyglądało niz na wiekszym ale znowus filmy na 46 to juz by były petarda :D i najwazniejsze lcd czy plazma? co lepsze by było dla mnie prosze o odpowiedz dziekuje i pozdrawiam łukasz
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
do serfowania w necie też mi się wydawało że jak wezmę duży ekran do będę piał z zachwytu. I co sie okazało ?
Ano tyle że oczy bolały mnie niedowytrzymania po pięciu godzinach.
Odpuściłem sobie przy bliskim siedzeniu przed ekranem. I mocno, mocno się zastanów .
Najlepszą formą na świecie sprawdzenia jest prezentacja w domu klienta. Zamawiasz telewizory do domu i wiesz z całą pewnością co dla Ciebie jest dobre a co nie.
Mniejsza przekątna powoduje ,że zawsze będziesz miał wrażenie lepszej jakości . Wiec nic dziwnego że Samsung 40" wypadł lepiej niż inne 46".
Ale tak czy tak napisz przynajmniej jaka klasa cenowa Cię interesuje?
 
Do góry