TV jak Sony 46W5500, ale matowy

mkochano

New member
Cześć

KDL 46W5500 jest super, szczególnie rewelacyjnie wyglądają na nim zdjęcia. Niestety odblaskowa (wprawdzie nie tak jak np. w Samsungu B650, ale jednak) matryca jest dla mnie problemem. Z jakiegoś powodu odbicia na matrycy bardzo mnie rozpraszają.

Czy możecie polecić TV podobnej klasy, ale z matową matrycą?

Pozdrawiam
Michał
 

Dig Dug

New member
Przecież w W5500 jest półmat, wparwdzie to nie np. Samsung B550, ale do lustra B650 i palzm Panasa dalekoooooooooooo.

Oglądałem 40W5500 i nie jest tak, żle. Hmm :| jest nawet dobrze.
 

mkochano

New member
Dig Dug napisał:
Przecież w W5500 jest półmat

Dla mnie to jest półlustro :( Tak jak napisałem w pierwszym poście, to pewnie sprawa indywidualna, ale akurat odbicia mi bardzo przeszkadzają :( A szkoda, bo to co ten TV robi ze zdjęciami jest dla mnie mistrzostwem.

Michał
 

toms83qwe19

New member
Mam ten sam problem, tzn. tv jest świetny i w pełni spełnił moje oczekiwania, ale matryca półmat powoduje odbicia. Nie wiem jak można użytkować lustro w normalnych warunkach pokojowych. Odbicia sa straszne, chyba że ogląda się tylko w nocy i bez, absolutnie bez oświetlenia.

W tej chwili mam mały remont w pokoju i jeszcze się nie bawiłem Sony za wiele, ale ze światłem będę musiał pogrzebać. Nie lubię oglądać w zupełnej ciemnicy, także myślę że małe światełko za tv będzie trzeba zamontować. Taki ala ambilight własnej produkcji. :p
 
Do góry