TV HDR PS4 PRO 4k itd;

nbareja

New member
Witam. Mam nadzieję że nie złamię żadnych zasad na forum itd. Ale ciężko mi doszukać się do rzetelnych informacji w necie, albo artykuły sponsorowane, albo jakieś brednie itd. Ale do rzeczy.
Zastanawiam się ile trzeba zapłacić, jaki model, ewentualnie jakie modele do zastosowania: HDR, podłączone do PS4 PRO (głównie netflix), 4k itd. Tak żeby to wszystko miało ręce i nogi. Do tego oczywiście niski imputlag. Szukam i szukam czegoś ciekawego i ze skrajności przechodzę w skrajność, od np. TV PHILIPS 55PUS6561,przez XD80, do np. LG B6. I tak się zastanawiam... jak na wstępie, ile muszę zapłacić za 55 calowy TV, by cieszyć się niskim lagiem, kolorami (HDR) itd.
Jeśli coś spartoliłem itd. to proszę o pouczenie :)

Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:

nbareja

New member
No właśnie tu jest problem, bo oczywiście mogę wywalić 5k zł, ale wolał bym jak najmniej. Chciał bym generalnie wiedzieć, co można kupić w miarę tanio a dobrze, jak również ile muszę zapłacić za coś dobrego. Tak by wiedzieć czy pchać się w to już teraz, czy poczekać jeszcze jakiś czas.
Dodam że od lat używam: LC-52D64U - Sharp.
 

WuMike

New member
Bez reklam
Sony XD85 nie swieci powyżej 400 nit, wiec efekt będzie podobnie przeciętny, jak w Philipsach.

Pozostaje 55KS7000, w tych okolicach cenowych.
 

pantomima

Banned
Sony XD85 nie swieci powyżej 400 nit, wiec efekt będzie podobnie przeciętny, jak w Philipsach.

Pozostaje 55KS7000, w tych okolicach cenowych.

Aby efekt byl zadowalajacy to trzeba cos brac powyzej 700 nitow . W innym przypadku bd to tylko pseudo hdr .
700 nitow to minimum zakladajac , ze ogladamy w zaciemnionym pomieszczeniu.
 

piechu

Member
Bez reklam
czy można gdzieś w sieci znaleźć wykaz/listę TV z HDR, których opis jest wzbogacony o dane dot. liczby nitów/kandeli?
 
Do góry