TV HD w polskiej TK Multimedia

fenster0

New member
witam w sobote bylem juz zdecydowany na oferte przedstawiona prze konsultantkę i zadzwonilem do MM i okazało mają wstrzymaną sprzedaż dekoderów z pvr powiedziała że nie wie dlaczego ale jesli zostanie odwieszona zadzwonie do mnie dodam tylko że oferuje mi za 68,99 za interenet 12mb i pakiet superbox no i pvr i to na 12 miesiecy z czego pierwsze miesiac za free lub 24 miesiace umowa i wtedy 3 miesiace free i 21 miesiecy 59zl internet 12mb i superbox opłaca się? i czy cos wiecie o wstrzymaniu sprzedazy pvr?
 

mirolop

New member
W nr 2 z dnia 7 stycznia 2014 "TO&OWO TV" jest felieton na temat tego co przyniesie widzom 2014 rok. Pragnę zamieścić to co powiedział dyrektor pionu strategii i rozwoju. Cytuję:

"Hasłem na 2014 rok jest multiscreen. Coraz powszechniejsze będzie oglądanie wideo na urządzeniach mobilnych, Smart TV i w sieci. Zauważyliśmy ten trend już blisko dwa lata temu, kiedy jako pierwszy operator kablowy uruchomiliśmy internetowy serwis z VOD i kanałami TV - mmTV.pl, a w 2013 roku udostępniliśmy aplikację mmTV.pl na urządzenia mobilne i Smart TV. W 2014 roku przygotowujemy się do poszerzenia portfolio o nowe usługi. Na początku roku rozpoczniemy sprzedaż usług telefonii komórkowej. Nasi klienci mogą spodziewać się również kolejnych kanałów w ofercie telewizji cyfrowej. Więcej kanałów live pojawi się też w serwisie wideo online mmTV.pl."

Tak więc nowe kanały się pojawią. Jakie to będą kanały i kiedy się pojawią tego jak na razie nie wiadomo.
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Potwierdzam powyższe. Jutro będę mógł Wam przedstawić taryfy komórkowe. Oczywiście cudów nie będzie ale przy pakiecie 2, 3-ch usług wygląda to interesująco.
 

mirolop

New member
@brodacz Oferta telefonii komórkowej będzie tylko na abonament? Czy tez będzie pre-paid czyli na karte na doładowania? Jak to będzie wygladalo?
 

mirolop

New member
Wiadomosc dla abonentow Multimedia Polska Poludnie:

Szanowni Państwo, w związku ze zmianami w ofercie telewizji cyfrowej DTV Multimedia Polska Południe prosimy o przestrojenie Państwa dekoderów do odbioru telewizji cyfrowej lub telewizorów posiadających moduły CAM do nowych parametrów odbioru zgodnie z załączonymi instrukcjami. Więcej informacji uzyskają Państwo w najbliższym Biurze Obsługi Klienta.

Sa tez tam instrukcje restartowania odbiornikow w Multimedia Polska Poludnie:
Aktualności - Multimedia Polska S.A. ... fa169fd2f7
 

pawel1304

New member
Potwierdzam, że już jutro wszelkie info na ten temat... tak ok 16:00

Brodacz to ty w końcu jesteś jasnowidzem czy pracujesz w MM?
Bo naprawdę zależy mi na sprawdzonym info na temat kart CI, niedługo kończy mi się umowa i zastanawiam się nad zmianą operatora, właśnie ze względu na tą kartę, jestem na tyle zdesperowany, że wolę więcej zapłacić i mieć mniej programów, ale za to pozbyć się dekodera.
 

Kristop

New member
Potwierdzam powyższe. Jutro będę mógł Wam przedstawić taryfy komórkowe. Oczywiście cudów nie będzie ale przy pakiecie 2, 3-ch usług wygląda to interesująco.

Taryfy są już od jakiegoś czasu, jeżeli ktoś ma komórkę w Plusie, Orange, T-Mobile i dostaje w abonamencie po 500 a nawet i 1000 minut to MM tego nie przebije ale oni celują w inny target i pewnie jakąś część klientów zdobędą.
mirolop tylko abo, nie ma prepaida.
Fajna sprawa że będzie działać LTE, jadą na infrastrukturze Polkomtela.
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Rzeczowa informacja miała być o 16:00, więc właśnie ją umieszczam.
Oficjalnie od dziś wchodzą usługi komórkowe i może jeszcze dziś pojawią się nowe linki do tej oferty. Telefon jest pomyślany o osobach mało korzystających ale za to w fajnych cenach.
1. 40 min w abonamencie za 8,99;
2. 80 min za 14,99
potem 29gr/min SMS 19gr. Będzie mozliwość wykupienia numerów z tańszymi rozmowami. 3 zł/m-c za każdy numer i wówczas ceny za połączenia i SMSy to 9 gr.
Inną fajną rzeczą jest zespolenie minut telefonu stacjonarnego (pakiety Mobilny). Jeśli macie np 300 min to można je wykorzystywać także na komórce płacąc jednorazowo 5 zł za SIM (do 3-ch sztuk).
 
Ostatnia edycja:

brodacz

Active member
Bez reklam
Od dziś ruszył też nowy pakiet Maxbox + 30 Mb za 83 zł bez PVR ale tylko dla W-wy i okolic. Cena 30 Mb + Superbox wzrosła do 70 zł. Szkoda, że wycofali ten pakiet Max PVR + 60 za 95 zł...
 

neuroPL

New member
Swój wizerunek na pewno by poprawili gdyby dodawali nowe kanały .Np za kilka dni rusza TVP Sport HD,najwięksi rywale MM dodają ten kanał a u nas cisza.Brak paczki TVNów,Eurosport 2 HD,MGM HD i wiele więcej.
 

spider1978

New member
Bez reklam
BBC HD, History HD, Polsat Film HD czyli jest jeszcze kilka ciekawych programsów których brak w MM o zapomniałem o Travel Channel HD bo wersji SD w MM nie da się oglądać
 
Ostatnia edycja:

brodacz

Active member
Bez reklam
Zapomniałem wcześniej napisać, że ruszyła usługa monitoringu mieszkania przez kamerki IP. Jeśli macie net 30Mb lub wyższy to przez pierwszy rok gratis, potem 5 zł/m-c i po okresie zobowiązania (18 m-cy) kamerka przechodzi na własność a koszt usługi to 6 zł. Przy necie 12 Mb (minimalny dla tej usługi) od początku (na stałe) opłata 10 zł.
 

peciak11

New member
Pytanie - czy w Multimedii jest usługa zwiększania prędkości uploudu? Na ich stronie strasznie ciężko wyszukać jakichkolwiek parametrów internetu, a niedługo kończy mi się umowa i potrzebowałbym net z uploudem min. 2-3Mbs.
W tej chwili mam chyba 0,75Mbs uploud i 12Mbs download z telewizją (chyba komort - analog + cyfrowa) za 50zł/msc w Warszawie. Na co mogę liczyć?
 
Do góry