TV HD w polskiej TK Multimedia

flisu

New member
W poniedziałek wrzucę tu nowy programing. Handlowiec obiecał mi dostarczyć na piśmie.
Witaj Brodacz,jak już masz ten obiecany programing to możesz go dodać.
Twoje info na temat zmian w MM jest chyba najbardziej wiarygodne,przypominam że to Ty informowałeś o rewolucji z pakietam i to się sprawdziło więc czekamy na dalsze informacje.
 

maciekalisz

New member
Pakietu premium c+ nie będzie narazie tylko nowy pakiet kanałów hd np miniminihd może tvn24 hd itp. Szczegóły niedługo może będę miał. Ok 16 nowych programów w tym 4 hd. Do 6 sierpnia mają włączyć.

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2
 
Ostatnia edycja:

brodacz

Active member
Bez reklam
Niestety okazuje się, że nie wolno jeszcze rozpowszechniać nowych programingów. Handlowiec jednak podtrzymuje wersję o nowych programach C+.
 

maciekalisz

New member
Bo ich nie ma. Z info jakie man obecnie dojdzie między innymi teletoon hd, minimini hd, planetę hd czekam na papierową ofertę może później dodam kolejne pozycję. wstępnie ustalone na koniec września - poczatek października. Dat dokładnych nie ma.

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2
 
Ostatnia edycja:

Kleofas11

Active member
Bez reklam
Brodacz,jak już masz ten obiecany programing to możesz go dodać.
Twoje info na temat zmian w MM jest chyba najbardziej wiarygodne,przypominam że to Ty informowałeś o rewolucji z pakietam i to się sprawdziło

... zgadza się.
Brodacz ma informacje, bo funkcjonuje w systemie (lub ma kolegów - funkcjonariuszy kablówek/platform NC+ i CP), ale czy ruchy biznesowe Multimedii Polskiej S.A. (stworzenie 3 pakietów cyfrowej TV w styczniu 2013) to była "rewolucja" ... to ja nie wiem. ;)
--------------------------
Ewentualną "rewolucję" poznaje się po efektach końcowych, czyli sporo zwiększonej ilości abonentów i ARPU (średniego przychodu od każdego abonenta).
A na to w dobie DVB-T (i potęgi Internetu) już się nie zanosi. Pozamiatane.
 

sh95

New member
C+ HD było testowane i dostępne dla wszystkich na 901, przed kilka(naście) dni. Więc to na 95% będzie. Przydał by sie Eurosport 2 HD oraz Family HD. Wersji SD nie da się oglądać .. mecze nic lepsze niż z internetu :(
Za to nie wiem po co komu Minimini HD, dzieci róznicy nie widzą, a tym bardziej w bajkach :)
 

przemo73

New member
Bez reklam
Znowu zamilkło... Pakietu C+ nie było tak nie ma. Co z tych buńczucznych zapowiedzi się sprawdzi? Macie jakieś info?
 

maciekalisz

New member
Jutro będą nowe kanały w hd.
Sory ale jaj mam cynk to informuje co wiem. Czasami są info niedokładne. Ale lepiej więcej info mieć niż mniej.
Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2
 
Ostatnia edycja:
Do góry