TV HD w polskiej TK Multimedia

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Ostatnia edycja:

przemo73

New member
Bez reklam
Jeśli wierzyć Panią z BOK, to jutro (bo to już przecież maj) powinny być zmiany na liście kanałów. Jak znam MM to pewnie najwcześniej dowiemy się o zmianach w poniedziałek 6 maja.
 

przemo73

New member
Bez reklam
To co? Robimy zakłady gdzie dołączą nSport? Może do końca maja włączą gratis do pakietu sportowego? Później za dopłatą? Co myślicie?
 

przemo73

New member
Bez reklam
Za gazetą wyborczą: "W Toruniu Nsport jest w ofercie sieci TVK oraz Petrusa - to w sumie ponad 40 tys. gniazdek. Ok. 25 ma w mieście Multimedia. Możliwe, że jej klienci wkrótce ligowy żużel na żywo w domach już obejrzą - niewykluczone, że kanały związane z NC+ będą w ofercie już tego lata. Nieoficjalnie mówi się, że nie wiązałoby się to z żadnymi dodatkowymi opłatami."

Tego lata...? Czyli za dwa miesiące? To znowu jakiś żart?
 

the_eel

New member
Cześć i czołem wszystkim.
Moje pytanie jest następujące: Jakiego operatora TV można wziąć w Gdyni zamiast Multimedii, byle by był dostępny moduł CI ? Wkurza mnie dekoder, nie potrzebuję VOD, PPV, interaktywnych kanałów czy nagrywania i zbędnych bajerów. W wymianie mailowej piszę, że w/w są mi niepotrzebne, a BOK odpowiada, że CI nie wprowadzą, bo klienci nie będą mieć dostępu do tych usług.
Kończy mi się umowa, mam VT50 i nieużywanego satelitę ~140cm na dachu.
 

przemo73

New member
Bez reklam
Co Ty brodacz? Z Zielonej Góry jesteś? Strzeliłem byka, to fakt. Żeby zararaz piętnować z sarkazmem?
 

mrnikt

New member
Mam obecnie Astera analog i Neozdrade 10 M. Planuje zmienic na tytulowe MM. Mieszkam w Warszawie na Targowku. Jak oceniacie jakosc kablowki i netu od MM. Planuje pakiet bez sportu, hbo, canalu i fikolkow plus Net 30 M. Warto ???

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
 
Ostatnia edycja:

bestman101

New member
Coś kombinują z pakietami TV na stronie. MaxBox ilość kanałów w pakiecie spada z 126 na 99. Wiadomo nie ilość lecz jakość się liczy no ale tu nie wiadomo czego się spodziewać.

Chociaż na moje miasteczko DARŁOWO i tak jest okrojona "wersja". Do tej pory w MAxBox było 105 kanałów w tym aż 7 HD (sic!). Oczywiście za taką sama kasę jak w innych miastach gdzie jest oferta pełna.

Jeśli do końca roku nic się nie zmieni i chociaż nie zrówna się oferta z innymi miastami to będzie to moja ostatnia umowa po 7latach korzystania z operatora.
 

flisu

New member
C oni kombinują wszyscy mają pełny pakiet Canal+ a oni dalej oszczędzają,jakość obrazu daje dużo do życzenia i czym oni chcą konkurować z konkręcją a już nie wpomnie o nSport.
 

Snakeee

New member
Bez reklam
Pojawiła się lista programów obowiązująca od 13.05 i .... aż się ciśnie pytanie: "co oni tak długo negocjowali"?
Żenada ... nie ma pełnej paczki Canal+, nie ma nsport.
Czas się żegnać.

Telewizja ť przydatne DOKUMENTY - Multimedia Polska S.A.

Co ma zamieszczenie zaktualizowanego pliku po tym jak wyłączyli KidsCo do wprowadzenia nowych kanałów czy też negocjacji w sprawie C+ lub Nsport?
Z moich informacji wynika, że nowe paczki C+ i Nsport pojawią się - cierpliwości, bo niektórzy to poza kanałami TV świata nie widzą :roll:

C oni kombinują wszyscy mają pełny pakiet Canal+ a oni dalej oszczędzają,jakość obrazu daje dużo do życzenia i czym oni chcą konkurować z konkręcją a już nie wpomnie o nSport.

Wielokrotnie o tym pisaliśmy, tylko garstka klientów to wymagający klienci (m.in. my) dla reszty liczy się ilość kanałów a nie jakość.
Na tym forum jest bardzo fajny temat o jakości kanałów HD w Polsce, ostatnie pomiary:

Canal+ Film HD bitrate średnio 6900 Kb/s - jakość 40%
Canal+ Film 2 HD bitrate średnio 3100 Kb/s - jakość 10%
Canal+ Family HD bitrate średnio 4100 Kb/s - jakość 20%
Canal+ Family 2 HD bitrate średnio 8200 Kb/s - jakość 60%
HBO HD bitrate średnio 4400 Kb/s - jakość 20%
HBO 2 HD bitrate średnio 7800 Kb/s - jakość 50%
HBO Comedy HD bitrate średnio 5900 Kb/s - jakość 30%
nSport bitrate średnio 8200Kb/s - jakość 60%

O czym my mówimy, kanał HD gdzie bitrate jest 3100 czy 4400? Niezły LOL. Nie ma żadnego zapisu w prawie telekomunikacyjnym, że kanał HD musi mieć jakąś tam minimalną wartość bitrate, więc nadawcy robią co chcą.

Ja bym wywalił 60% kanałów z aktualnej oferty - to są zwykłe zapchajdziury.
 
Ostatnia edycja:

krzyjak

New member
Co ma zamieszczenie zaktualizowanego pliku po tym jak wyłączyli KidsCo do wprowadzenia nowych kanałów czy też negocjacji w sprawie C+ lub Nsport?
Z moich informacji wynika, że nowe paczki C+ i Nsport pojawią się - cierpliwości, bo niektórzy to poza kanałami TV świata nie widzą :roll:

.... a to, że przez ok. 2 tygodnie nie było jakiejkolwiek listy i "rozmowy trwały" ... i skoro się zakończyły, to należało oczekiwać stosownej informacji
 

maciekalisz

New member
Stan na stronie Aktualny na dzień 06.05.2013 wiec nie siać paniki - zapewne jeszcze nie kompletne. Zmiana tego programingu dotyczy wyłączenia KidsCo z oferty. Liczba gwarantowanych przez operatora w umowie się nie zmienia wiec nie macie co reklamować braku powyższego programu.
 
Ostatnia edycja:

Bartek_PLRZ

New member
Stan programów na dzień 6.05.2013, natomiast aktualizacja jest 13.05.2013, wychodzi więc na tym, że od poniedziałku czekają nas niespodzianki :)
 
Do góry