TV HD w polskiej TK Multimedia

jmahorow

New member
Jesteś pewny, czy lepiej do nich zadzwonić i zapytać. Nie ma możliwości sprawdzenia online czy za chargowali ta płatność za te filmy :)
 

masloww

New member
Bez reklam
u mnie przycięcia nie zniknęły tylko są rzadsze;
oby faktycznie nie były one winą softu bo jeśli te przycinki to wina softu to mamy przesrane, następny wypust softu najszybciej za pół roku a może i dłużej bo ostatnio coraz wolniej wprowadzają poprawki;
zresztą od kiedy pamiętam to zawsze tak było, że zmiany softu poprawiały jedno a psuły drugie; wygląda jakby programiści perpetuum mobile stworzyli sobie aby mieć na okrągło zajęcie; jakby od razu stworzyli dobry soft to byli by zbędni i stracili by pracę; zerżnęli patent od polityków i biurokratów?
fakt że teraz STB szybciej reaguje na polecenia ale dobrze byłoby jakby program przy przełączaniu pojawiał się w tym samym momencie co info; niestety obraz pojawia z opóźnieniem i w efekcie nie jest to jeszcze to co powinno być;
no i niestety napisy na C+ w dalszym ciągu nie są dostępne a miały ponoć być ?
 

jmahorow

New member
Przetestuje i dam znać. Wg. mnie przycinki nie są spowodowane złym softem, tylko ogólnymi problemami w MM m.in. awaria VOD. Albo mi się wydaje, albo na kanale NG HD jest lepsza jakośc, mam pakiet basic. Może na zachęte zwiększyli bitrate? Na pozostałych, które są w promocji jest super Animal Planet czy Discovery poprostu zwala z nóg :)
 

zenon20

New member
U mnie już z miesiąc jest awaria dtv połowa kanałów tnie Animal planet HD niby odkodowany ale tak tnie że to tak jakby go nie było filmów z vod też sie nie da oglądac bo przerywa jakieś dwa tygodnie temu włączyli dopiero cyfrowy komfort i zastanawia mnie dlaczego na liście nie ma sportklubu i kino polska bo reszta jest?
 

bourbon

New member
Bez reklam
jakieś dwa tygodnie temu włączyli dopiero cyfrowy komfort i zastanawia mnie dlaczego na liście nie ma sportklubu i kino polska bo reszta jest?
Zresetuj dekoder, może kanały ci pogubił.

U mnie aż tak drastycznie już się nie zacinają kanały. No, ale ja mam pakiet HD wykupiony, a nie za free odkodowany :evil:
 

zenon20

New member
Zresetuj dekoder, może kanały ci pogubił.

U mnie aż tak drastycznie już się nie zacinają kanały. No, ale ja mam pakiet HD wykupiony, a nie za free odkodowany :evil:

Restartowałem już kilka razy i nic ale na razie jeszcze nie wykupiłem komfortu więc to nie jest takie ważne ale kino polska powinno byc też w basicu tak jak bbc entertaiment który u mnie jest zakodowany śmieszne jest to że nawet amazing jest zakodowany dziwna ta mm.
 

paca997

New member
Widzę, że może mam gorsze warunki przy IPTV ale chyba DTV jakaś bardziej problemowa, bo u mnie wszystko działa bez zarzutów :)
 

spider1978

New member
Bez reklam
upc zaczyna myslec przyszlosciowo :) juz nawet wylaczaja kanaly premium i planuja przetasowania kanalow i czestotliwosci w analogu zeby wzbogacic oferte cyfrowa. ciekawe kiedy mm zacznie cos dzialac bo od wlaczenia animal planed hd i canal + sport 2 staneli a juz troszke czasu minelo od tamtej pory
 

krzylosiak

New member
Czy ktoś z forumowiczów może mnie oświecić-przywróciłem dekoder do ustawień fabrycznych i mam teraz problem tzn."sprzęcicho"nie może się połączyć z siecią.Bez wizyty technika się nie obędzie???
 

parysz2

New member
U mie też najwpierw zginęły kanały i jak próbuję zrestartować dekoder, to nie może się połączyć, musimy przeczekać sprawę.
 

romek46

Klub HDTV.com.pl
VIP
Podobno globalna awaria. Nie wiadomo jak długo potrwa.
Dobrze, że choć jest analogowa.
Ostatnio mają coś z serwerami.
 

markos17

New member
hej, jutro mam podjąć decyzję, jaki pakiet wybieram w mm (jest to jedyna na mojej nowej dzielnicy - Gdynia Grabówek). najprawdopodobniej wybiorę opcję:
*telefon (100min na stacj+20min/kom.)
*net 6mbit
*tv analog + cyfra komfort.
taki pakiecik mogę mieć za 90zł (dekoder z hdd 320gb), bądź za 80zł bez dysku. I teraz pytanie do Was, czy warto brać ten z dyskiem? Handlowiec mówił, że ten z dyskiem szybko chodzi, bez zacięć, za tego drugiego nie może ręczyć. Jak to wygląda w praktyce?
Poza tym rozważam jeszcze pakiet Cyfra+ za 29zł. (10 zł taniej w promocji jest do końca kwietnia). Multimedia przedłuża te promocje, czy raczej są jednorazowe?
 
Do góry