TV HD w polskiej TK Multimedia

pattro

New member
Bez reklam
Re

ja mam tylko trzy pytania :D dlaczego MM nie wprowadza nowych kanalow ? dlaczego nic nowego w VOD ? i czy to prawda ze brak nowych kanalow spowodowany jest tym ze nie moga juz wiecej do DTV dodac i ze nie wszystkie da sie przez kabel puscic ? :):hmm:
 

DarekGdynia

New member
Jak to nie wprowadzaja nowych kanałów :))) od godziny mam TVS (silesia :)

a co do VOD, to ponoć co piątek coś wrzucają nowego do videoteki! nie wiem, nie sprawdzałem, czy tak jest...
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
DarekGdynia no to super, ale gdzie np. Eurosport? MM to chyba jedyny dostawca usług TV, który nie oferuje tego kanału.... a odpowiedź firmy, że nie może dojść do porozumienia z ES jest żadna! Inni jakoś mogli się dogadać!!!

A co do wcześniejszej dyskusji żona włączyła właśnie kanał kuchnia TV i co.... brak synchronizacji obrazu u i dźwięku...

Co do VOD generalnie to super usługa, ale 9zł za film w delikatnie mówiąc średniej jakości to moim zdaniem dużo. Wolę iść do wypożyczalni i za 5-8zł wypożyczyć film na DVD, lub za 10-15zł na płycie Blu-Ray... a wybór na prawdę duży!!!
Jak w VOD będą dobre filmy w dobrej jakości to wtedy będzie OK"
 
Ostatnia edycja:

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
No właśnie, napisz na którym kanale. I przy okazji czy ktoś z koleżanek i kolegów ma już coś może na kanale 738? Czy dalej czarno jak u mnie....
 

Artur1603

New member
Podwyżka

Witam.
Czy też dostaliście pisemka z Multimedii, że od 1 maja podnoszą opłaty miesięczne za pakiety komfort i rodzinny?
W Płońsku skąd jestem coś takiego dziś rozesłali.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Ja nie dostałem, ale jeżeli tak będzie to będzie to dla mnie ostateczny bodziec do zmiany operatora!!!

Właśnie zaczęła u mnie działać druga sieć kablowa z konkurencyjną ofertą i dużą ilością kanałów w HD / także Eurosport/

A już niedługo kończy mi się umowa z MM także serdeczne Tej Firmie w takim przypadku podziękuje....
 

balpio123

New member
dziwna ta multimedia co miasto to troche inna oferta kanalow,w upc jest wszystko ujednolicone,wszystkie kanaly leca z wawy do pozostalych miast.a multimedia jesli by chciala to moze wprowadzic nowe kanaly ,nawet jesli niema miejca to wystarczy wycofac cos z analogu i miejce w cyfrze bedzie,no ale multimedia poprostu niechce dac nowych dobrych kanalow a tylko kase zdziera z abonentow.
 

masloww

New member
Bez reklam
z odpowiedzi MM na moje nękające maile można wnioskować że pojawi się wkrótce Canal+ Sport2 w paczce Canal+, oferta programów dtv ma być zwiększona, a o Eurosporcie można zapomnieć - standardowe szblonowe odpowiedzi;
to są wnioski wyczytane między wyrazami bo stanowczej odpowiedzi nie mogą udzielić przed publicznymi komunikatami
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Powtarzam MM to chyba jedyny dostawca programów TV, który nie posiada w swojej ofercie ES. jeżeli się mylę proszę mnie sprostować.

A stwierdzenie, że program TVP Sport ma nam to zrekompensować to chyba żart ze strony MM i to kiepski.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
No i znowu się człowiek musi denerwować. Oglądam sobie mecz w HD Wisła - Cracovia i nagle zonk !!!

Meczu niet!!!!!!!!!!!!!! obraz zniknął pojawiła się jakaś kolorowa plansza...potem obraz się pojawił i znowu zniknął....i tak na okrągło!:(:(:(
 
Do góry