TV HD w polskiej TK Multimedia

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
przemo73
A dlaczego mamy mieć bałagan? Ja mam swoją listę i jak pojawią się nowe kanały do dodam je sobie do swojej listy - mam opcję w menu TV wyszukiwania nowych kanałów - żaden problem. Już tak robiłem, zresztą list ulubionych mogę sobie zrobić kilka. Także nie ma problemu.
 

zerojedynkaX

Klub HDTV.com.pl
VIP
Popiram ostatnią wypowiedż. W styczniu doszła Motowizja HD, Comedy Central HD i coś tam jeszcze i nie było problemu wstawić do swojej listy.Trzeba odpowiednio ustawić telewizor.:)
 

przemo73

New member
Bez reklam
Hm... muszę to obczaić w moim 7008 ale chyba nie mogę zrobić kilku list. Mogę tylko chyba ustawić ulubione.

From Nokia 5110
 

przemo73

New member
Bez reklam
Poczekam jak dodadzą nowe kanały. Niestety w Philipsie 7008 mogę mieć tylko jedną listę ulubionych kanałów.
 

przemo73

New member
Bez reklam
W Toruniu także kanały już są po nowemu. Tu ciekawostka, Philips 7008 sam zaktualizował kanały i dodał jako nową grupę "Nowe". Po ponownym włączeniu TV były dodane do listy "Wszystkie". Panasonic AS650 trzeba było ręcznie przeskanować.

From Nokia 5110
 

bourbon

New member
Bez reklam
We Wro również nowy układ kanałów z nowymi dodatkami (niestety w dekoderze trzeba od nowa swoją listę zrobić)
Co ciekawe, pisano, że ma być likwidacja dubli w SD, a z tego co zauważyłem, to tylko tvp1 i 2 zniknęły w wersjach SD ?
 

Kristop

New member
Zniknęły takie kanały jak:
TVP1, TVP2, Comedy Central, Novela TV, Planete+, Teletoon+, Mini Mini+, Universal Channel, E! Entertainment, TVS, HBO Comedy, HBO 2, HBO (zostało HBO na kanale 50 ale na FB napisali, że to tymczasowo i też zostanie usunięty), Canal+ Sport, Canal+, Canal+ Film, Canal+ Film2, Canal+ Family, Canal+ Family 2, Tele 5.
Wszystkie te kanały są w wersji HD.
Całkiem sporo tego wywalili ale nadal są duble... jeszcze daleka droga do tego, żeby nie było ani jednego zdublowanego kanału. Niestety w niższych pakietach są kanały w wersji SD a w wyższych mamy te same kanały w HD, prędko to się raczej nie zmieni.
 

klosz007

New member
Wywalili też Animal Planet (SD), jest wersja HD która jest jednak dodatkowo płatna. Naprawdę ta firma robi ostatnio wszystko, żebym się z nią rozstał. Wszystkie ostatnie zmiany powodują, że po kolei ubywa mi kanałów które mnie interesują.


Czy ktoś wie jak się skontaktować z działem technicznym w sprawie innej niż zgłoszenie usterki (czyli zadać zwykłe pytanie techniczne) ? Na infolinii można tylko zgłosić usterkę lub odwołać wizytę technika, jak próbowałem "zgłosić usterkę" to się dowiedziałem, że czas oczekiwania na połączenie wynosi ponad 10 minut więc wybrałem opcję oddzwonienia do mnie i tam się dowiedziałem, że oddzwonią w ciągu 24h. Super pomoc...
 

Wolfram

New member
Całkiem sporo tego wywalili ale nadal są duble... jeszcze daleka droga do tego, żeby nie było ani jednego zdublowanego kanału. Niestety w niższych pakietach są kanały w wersji SD a w wyższych mamy te same kanały w HD, prędko to się raczej nie zmieni.
Łącznie zostało 15 dubli, ale ważne, że usuwają. ;) Jeszcze spokojnie mogą wywalić całą paczkę TVNu w SD oraz Polsat, Polsat Sport Extra, Travel Channel, TLC, Fight Klub, które są dostępne od najniższego lub tylko w najwyższym. Czyli 10 kanałów...

Wywalili też Animal Planet (SD), jest wersja HD która jest jednak dodatkowo płatna. Naprawdę ta firma robi ostatnio wszystko, żebym się z nią rozstał. Wszystkie ostatnie zmiany powodują, że po kolei ubywa mi kanałów które mnie interesują.
MM nie wywaliło Animal Planet SD, to nadawca zmienił go w Discovery Life.

Info: SATKurier.pl / Polonica / Kanał Discovery Life zastąpił Animal Planet SD w Polsce
 

klosz007

New member
Faktycznie, pojawił się taki kanał. Ale w takim razie nie rozumiem - czy jedna treść jest dostępna pod dwoma nazwami (Discovery Life / Animal Planet HD) czy też teraz to są dwa różne kanały (jeden w wersji SD a drugi HD) ?


No tak, już doczytałem, tutaj Discovery poleciało w kulki a nie MM - zlikwidowali Animal Planet SD i zrobili nowy kanał Discovery Life. Jak chcesz mieć nadal Animal Planet to teraz tylko w HD (która w MM jest ekstra płatna).
 
Ostatnia edycja:

Wolfram

New member
Discovery Life ma zupełnie inną ramówkę. To są dwa rożne kanały.

W sumie jeszcze nic na tym nowym Discovery nie oglądałem, ale widzę, że będą tam emitowane filmy i seriale m.in. „Czarodziejki”, „Elementary”... czyli kolejny shit.
 
Ostatnia edycja:

dzik86

New member
Jestem po zmianie dekodera na moduł Cam.... i normalnie bajka
Kanały przełączają mi szybciej, przewodnik działa dużo szybciej.
Tylko pilot dotykowy stracił dwie funkcje ;/ ale to w porównaniu do ogólnej wygody to pikuś :D
W końcu półka od tv nie jest ciepła od dekodera( tak, tak... do tego stopnia się nagrzewał podczas pracy :D ) i pewnie trochę zaoszczędzę na prądzie :p
 
Ostatnia edycja:

Fruciak

New member
Faktycznie, pojawił się taki kanał. Ale w takim razie nie rozumiem - czy jedna treść jest dostępna pod dwoma nazwami (Discovery Life / Animal Planet HD) czy też teraz to są dwa różne kanały (jeden w wersji SD a drugi HD) ?


No tak, już doczytałem, tutaj Discovery poleciało w kulki a nie MM - zlikwidowali Animal Planet SD i zrobili nowy kanał Discovery Life. Jak chcesz mieć nadal Animal Planet to teraz tylko w HD (która w MM jest ekstra płatna).

Gdybyś kolego trochę poczytał to by wiedział że zmiana była konieczne i wymuszona przez nadawcę.

SATKurier.pl / Polonica / Kanał Discovery Life zastąpił Animal Planet SD w Polsce
 

zerojedynkaX

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ciekawe kiedy abonenci II kategorii /Multimedia-Południe/ będą mieli Travel-Channel i TVN-y w HD.
Zrobili nas na szaro 1 lutego i co dalej ?? Abonament płacimy taki sam jak pozostali !:evil:
 
Do góry