TV HD w polskiej TK Multimedia

Kamil_89

Member
Zależy od oferty, która Ci bardziej pasuje i dodatkowo ja się kieruje problemami technicznymi, okablowaniem czy mam w domu, możliwością instalacji anteny itd. Jak masz neta z M. to chyba lepiej wziąść cały pakiet od nich.
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Mówię najbardziej zależy mi na piłce ligi wszystkie i liga mistrzów. Internet będę miał od innego dostawcy. To nc+ czy multimedia?
 
Ciężko sobie samemu policzyć jaka oferta będzie bardziej korzystna?
Do szkoły chyba chodziłeś,nc+ ma prawa do ligi mistrzów,ligi angielskiej i chyba pucharu ligi hiszpańskiej,eleveny mają całą resztę oprócz ligi niemieckiej (ta jest na Eurosporcie). Tak więc musisz mieć pełny pakiet Canal+ plus Eleveny. Sprawdź sobie kto daje lepszą cenę i kupuj śmiało.
Nc+ daje chyba nowym abonentom Euro2016 za free, to też warto wiedzieć.
Jak będzie za drogo to pozostaje ci sh......g .
 

Alundro

New member
Witam. Podpisałem umowę na 2 dekoder i mam pytanko - czy MM dołącza kabel HDMI do dekodera czy podłączą Euro złączem ? Nie wiem czy mam sam kupić HMDI. Pozdrawiam.
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Panowie dobra oferta z multimedia za 69zl miesięcznie bo podpisałem umowę 2 letnia w czwartek montaż wstawiam zdjęcia długopisem zaznaczone jakie pakiet i kanały
 

Attachments

  • received_1154528811282247.jpg
    received_1154528811282247.jpg
    26,6 KB · Wyś: 99

przemo73

New member
Bez reklam
Ja przedłużyłem umowę na kolejny rok (jestem w MM 15 lat). Dostałem MaxBox z HBO, C+, Eleven i Eleven Sport, multiroom, Internet 120/10 oraz mobilny 2GB/miesiac i telefon 100 min. Wszystko za 149 zeta brutto. Umowa na rok. Myślę że jest OK.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
 

peciak11

New member
Multimedia Polska w rękach UPC Polska

Liberty Global ogłosiło, że UPC Polska podpisało przedwstępną umowę zakupu akcji spółki Multimedia Polska, trzeciego co do wielkości operatora kablowego na polskim rynku. Dzięki transakcji wzrośnie skala działalności UPC Polska, co pozwoli operatorowi skuteczniej konkurować na rynku oraz inwestować w rozwój i innowacje, które przyniosą korzyści polskim klientom i firmom.

Multimedia Polska w rkach UPC Polska - korzy dla polskich klientw
 

bourbon

New member
Bez reklam
Ostatnio przybyło sporo nowych kanałów HD, a tu zero info :hmm:
PolsatNews HD, Republika HD, Adventure HD, Top Kids HD, Power TV HD, Nuta TV HD, Puls HD, Puls2 HD, Zoom HD, NovaTV HD, WP HD, Metro HD, E-Sport HD, TVN Bis HD, Polsat Play HD, Polsat Cafe HD, Stopklatka HD, HGTV HD, Food Network HD, Polsat Doku HD, PolsatSportNews HD.

Możliwe, że coś opuściłem.
 

jarmk

New member
Witam.

Od lat jestem użytkownikiem nc+, jednak obecny remont mieszkania zmusza mnie do przejścia z satelity na kablówkę i stąd mam kilka pytań:

1. Czy poniższy dekoder jest obecnie w Multimedi najlepszym dekoderem cyfrowym ?
https://www.multimedia.pl/Strefa-pr...ktowa-Telewizja-Dekodery/Dekoder4-ADB-3831CDX

2. Jaką posiada on pojemność dysku ? Czy jest cichy ? Czy oprócz nagrywania można zatrzymywać i cofać obraz ?

3. Czy obraz z Multimedi jest tak samo idealny jak z satelity ? Bo kiedyś pomiędzy Multimedią, a n-ką była przepaść w jakości obrazu...
 

jarmk

New member
Naprawdę nikt nie posiada dekodera w Multimedi, żeby odpowiedzieć na moje pytania i napisać jak się sprawuje ..?

Tapnięte z G935F
 
Ostatnia edycja:

brodacz

Active member
Bez reklam
Sprawa nie jest jednoznaczna. Obecnie są 2 systemy kodowania i ten stary to dziadostwo, o ktorym pisałes, ale nowy to otwarta droga do przejęcia przez upc. A wtedy nie będzie na co narzekać.
 

samfisher74

New member
Jaka jest jakość programów HD w Multimedi, planuje zmianę dostawcy z Neti na Multimedie , dostałem fajna ofertę programową ale nie nam pojecia jak jest z jakością usługi.
 
Do góry