TV HD w polskiej TK Multimedia

zerojedynkaX

Klub HDTV.com.pl
VIP
multiroom

Mam w domu 3 telewizory.Dwa z nich korzystają z dekoderów MM/usługa multiroom/,a na trzecim mam DVB T z Multimedii + analogowe.Jest to jakieś wyjście.Analog też się czasem przydaje...
 

spider1978

New member
Bez reklam
U was też tak beznadziejnie chodzi ID? jakiś czas było ok ostrość i teraz znowu porażka jak przez mgłe:p, a propo mogli by zapodać Xtra Turbo i ID w HD bo jakość kanałów Discovery w SD lepiej pozostawić bez komentarza...
 

zerojedynkaX

Klub HDTV.com.pl
VIP
Hd

Zgadzam się.Jakość Discovery SD jest beznadziejna.A na dodatek Discovery Historia nadają 4:3.Koszmar. A tak reasumując to programów HD w MM jest jak na lekarstwo...UPC jest tu dużo lepsze.Dlaczego ?:sad:
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Nad jakością i ofertą w MM muszą popracować, ale bez przesady co do ilości kanaĺów w HD. Sam mam około 40 i to bez Canal plus i HBO. Pewnie, że powinno być więcej i w dobrej jakości - wysokim bitrate...Brakuje zdecydowanie pełnej paczki TVN w HD i Eurosprtu 2.
 

spider1978

New member
Bez reklam
To fakt MM chyba jako jedyna z dużych graczy na rynku do tej pory nie ma paczki TVN w HD (UPC, Vectra, Inea, Toya itd itp... mają). Co do Eurosport 2 to od początku powinni dogadać się o wersje HD a nie raczyć nas SD.

marciniozo skąd się wzięło Tobie 40 ja naliczyłem 33 z pakietem HD :)
 
Ostatnia edycja:

zerojedynkaX

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nad jakością i ofertą w MM muszą popracować, ale bez przesady co do ilości kanaĺów w HD. Sam mam około 40 i to bez Canal plus i HBO. Pewnie, że powinno być więcej i w dobrej jakości - wysokim bitrate...Brakuje zdecydowanie pełnej paczki TVN w HD i Eurosprtu 2.
W maksymalnym pakiecie MAXBOX jest 29 kanałów HD.Więc skąd te 40 ? Nawet jeśli dodać pakiet HD to wychodzi 33 kanały.Ale racja,nie w ilości a w jakości tkwi problem.Kto ogląda Luxe TV HD ?
 

Wolfram

New member
29 kanałów w MaxBoxie, a w pakiecie HD bez dubli jest 5 kanałów, czyli łącznie 34 kanały. Nie wiem skąd Wy bierzecie 33, czy 40. :D
A razem z C+ i HBO, FB jest ich 44.

W sumie tyle ma też Orange. ;-) Btw zauważyłem, że Orange zrobiła chyba jakąś obniżkę cen. Za 164 zł można mieć 150 kanałów w tym 42 HD (oraz pełny pakiet C+ w HD) + internet 80 Mb/s i i telefon z nielimitowanymi rozmowami.
Zawsze to jakaś alternatywa dla MM.
 
Ostatnia edycja:

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Przepraszam bardzo trochę się zagalopowałem, obecnie mam 33 kanały w HD. Zasugerowałem się swoją "starą" listą kiedy miałem Canal Plus i Film Box w HD (zresztą napisałem,że mam około 40 kanałów...). Ale nie chodzi o ilość, tylko o jakość...A z tą niestety różnie bywa.
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

zerojedynkaX

Klub HDTV.com.pl
VIP
Mm

MM nawet Stopklatki nie daje do oferty.Kanał ten jest dostępny w DVB T już długo.Ciekawe czy na program FOKUS/startuje 28.04./ się doczekamy.Niektóre sieci mają nawet Stopklatkę w wersji HD.:-x
 

spider1978

New member
Bez reklam
Ja mam wątpliwości ważniejsze dla nich kampanie reklamowe i tam ładowanie kasy bo zapewne nie małe pieniądze idą bo gdzie włączysz to ich reklama i kolejny raz zabawa w giełdę. Nie tak dawno chyba w To & Owo był artykulik, że zamierzają powiększać i wzbogacać ofertę kanałów tv a jak na razie to guzik robią nawet nie uzupełnili ofertę o kanały z dvb-t.
 

blackadrenaline

New member
Witam,

Mam pytanie które może już padło ale nie mogłem jakoś się dokopać w forum do tej informacji. Jestem od niedawna abonentem firmy Multimedia i ponieważ noszę się z chęcią zakupu kina domowego 5.1 to jestem ciekaw ile i jakie kanały w tym formacie dźwięku są nadawane w Multimedia? Kiedy przedzwoniłem na infolinię to podano mi, że te które są nadawane oryginalnie w DD to są dostępne dla abonenta w DD. Czy ktoś zna może szczegóły?
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Żenada...
Czy wam też zamienili miejscami Amazing z TVNHD ?

Tak zamienili, ale jak kolega wyżej też mam własną listę i mam tam gdzie sobie ustawiłem.


blackadrenaline napisał :
Witam,
Mam pytanie które może już padło ale nie mogłem jakoś się dokopać w forum do tej informacji. Jestem od niedawna abonentem firmy Multimedia i ponieważ noszę się z chęcią zakupu kina domowego 5.1 to jestem ciekaw ile i jakie kanały w tym formacie dźwięku są nadawane w Multimedia? Kiedy przedzwoniłem na infolinię to podano mi, że te które są nadawane oryginalnie w DD to są dostępne dla abonenta w DD. Czy ktoś zna może szczegóły?



Dźwięk DD5.1 jest nadawany jest różnie, np. na kanałach TVP1, TVP2, TVN przy niektórych filmach, programach muzycznych itp. Jest też nadawany na kana NG, Discovery, N Sport w czasie transmisji meczów itp.
 
Ostatnia edycja:

spider1978

New member
Bez reklam
Od poniedziałku startuje Fokus TV.Podobno również w Multimedii.Poczekamy,zobaczymy...:shock:

Kanał poza MUX-1 w dniu startu pojawi się też na platformach Cyfrowy Polsat i nc+ oraz w większości sieci kablowych, w tym tych największych jak UPC Polska, Vectra, Inea i Toya (docelowo kanał ma też trafić do Multimedia Polska). Źródło Wirtualnemedia

Tak więc jak widać podobnie jak to było ze Stopklatką. Najpierw miało być, teraz podają docelowo, a wyjdzie na to, że nie będzie wcale:p
 
Do góry