TV gdzieś do 3000zł. prośba o pomoc

Dani4ever

New member
Jestem laikiem jeśli chodzi o TV, ale z chęcią pomogę jeśli ktoś będzie potrzebował pomocy w sferze audio. Chciałbym sobie kupić jakiś TV do pokoju. Miejsce w którym chciałbym go powiesić będzie ok 3 - 3,5 metra od miejsca z którego najczęściej będę go oglądał. Aktualnie chciałbym podłączyć do niego laptopa (filmy, ewentualnie od czasu do czasu jakaś gra w stylu PESa), a na przełomie kilku tygodni zamierzam podłączyć jakąś platformę cyfrową. Nasłonecznienie pokoju nie jest problemem, mam rolety zewnętrzne dzieki którym nawet w południe mogę mieć ciemno. Kwota w jakiej chciałbym się zmieścić to ok 3000 zł. Czy plazma czy lcd to już prosiłbym Was o pomoc w wyborze, i podobnie jeśli chodzi o kwestię wielkości. Myślałem o 42 (40) ale z tego co tutaj wyczytałem to i 46 nie byłoby złe. Ostatnio polecano mi Samsunga 40c650 to lcd, ale działał lepiej niż plazma panasia seri s20.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Do Twoich potrzeb lepszym rozwiązaniem jest 46" ale na dobry kasy nie wystarczy.
Zostań przy wielkości 40-42":
Toshiba 42Sl738
Sharp 40 LE 814
Samsung 40 C 6500
Panasonic 42G20
 

Dani4ever

New member
odległość jednak zmieniła sie i będzie to 3m.
O tym samsungu który zaproponowałes słyszałem ze bardziej swieci na niebiesko bodajże w porownaniu z tym lcd seri 650, natomiast z toshibą i sharpem nie mialem okazji porównac. Wiem że samsung nie ma problemów z odczytem praktycznie żadnego formatu od avi do mkv łącznie z txt a jak sprawa wygląda z tymi pozostałymi?
 
Do góry