TV full HD do 5tys LG, Sharp czy Samsung ?

zorkas

New member
Witam szanownych forumowiczow :)

Mam zamiar pokusic sie o ktorys z p/n modeli ale wiaza sie z tym dylematy mam nadzieje ze jakos pomozecie i wskazecie plusy i minusy tych TV
- LG 37 LF 65r
- Sharp XD1E, GE1E
- Samsung 40 N87BD
Jak widac wszystkie full hd do 5 tys. Pomieszczenie mam widne ale z zaluzjami, odleglosć ok 2,5 metra, Podlączone bedzie nTV przez component
Xbox 360 przez VGA i PS3 przez HDMI inaczej sie nie da :(
Z tych TV wlasciwie w akcji to widzialem tylko XD1E i gra ok, design tez wporzadku natomiast z tego co zauwazylem nie ma on chyba wejscia component i vga tylko DVI, 2x HDMI i RGB jesli tak byloby w rzeczywistosci to lipa bo nie uda mi sie podlaczyc tak jakbym chcial. Natomiast nie wiem jak jest z pozostalymi TV jak graja, jak sie przezentuja z konsolami i z nka ?
Moze jakies inne TV sa warte uwagi ?

Dziekuje i pozdrawiam
user_online.gif


Warn: (0%)
empty.gif
empty.gif
empty.gif
empty.gif
empty.gif

 

zorkas

New member
Cos malo jest na forum o TV LG 37LF65R i Samsungu LE40N87B czyzby nikt ich nie mial ? W sklepach tez nie mozna ich zobaczyc w akcji :(
Skad taka syutacja ?
 

zorkas

New member
wlasciwie to zostaly dwa na placu boju bo ten Sharp istotnie ma ubogie wejscia, szkoda ze tak malo jest o tych pozostalych. Chyba ze macie jakies inne propozycje co do TV full hd do 5tys .
 

eskobar

New member
zorkas sharp xd1e ma nastepujace wejscia 2xhdmi,vga+ przejsciowka z vga na component(w zestawie) 2xscart,chinche,wyjscie audio-chinch
n-ke i ps3 mozesz połaczyc do 2 wejsc hdmi,a x-boxa do vga

pozdro

ps sprawdz jeszcze mode lg 42lb2rf tez warty poczytania ale nie wiem w jakiej cenie:D
cholera strasznie drogi
 
Ostatnia edycja:

kris6286

New member
Samsung

Ja bym postawil na marke. Jak kupowac to kupowac cos pozadnej sprawdzonej firmy, ktora ma najwyzsze odznaczenie i prowadzi w swaitowej sprzedazy tv lcd.
 

zorkas

New member
eskobar napisał:
zorkas sharp xd1e ma nastepujace wejscia 2xhdmi,vga+ przejsciowka z vga na component(w zestawie) 2xscart,chinche,wyjscie audio-chinch
n-ke i ps3 mozesz połaczyc do 2 wejsc hdmi,a x-boxa do vga
pozdro

ps sprawdz jeszcze mode lg 42lb2rf tez warty poczytania ale nie wiem w jakiej cenie:D
cholera strasznie drogi

Tak bym zrobil ten Sharp jet ok, ale problem w tym ze z n'ki sygnal po HdMi idzi mi na plazme i tutaj moge tylko podlaczyc po component wtedy nie bedzie miejsca na Xboxa :(



Widzialem ten model w Saturnie i na moje oko lepiej gral stojacy obok 37 LB1RF czy jakos tak a byl tanszy hehe
 

eskobar

New member
a x-box nie ma innych wyjsc po za vga np chinch
sry nie jestem dobry w konsolach
zreszta jestem zwolennikiem tych 2 firm(lg,sharp) wiec na pewno wybierzesz jakiegos wypasa:D
 

zorkas

New member
Oczywiscie mozna jeszcze podlaczyc przez chinch lub przez Scart czyli RGb ale jest to rozwiaznie ostateczne bo wydaje mi sie ze najlepsza jakosc osiganie sie przez VGA porownywalna z componentem. Niektorzy twierdza nawet ze lepsza od component

Niewydaje Ci sei ze ten Lg 37 Lf jest jakis waski ma tylko 82 cm a Sharp 92 cm tak wyczytalem ze specyfikacji.
Holender szkoda ze go nie ma w sklepach
 

eskobar

New member
zorkas napisał:
Oczywiscie mozna jeszcze podlaczyc przez chinch lub przez Scart czyli RGb ale jest to rozwiaznie ostateczne bo wydaje mi sie ze najlepsza jakosc osiganie sie przez VGA porownywalna z componentem. Niektorzy twierdza nawet ze lepsza od component

Niewydaje Ci sei ze ten Lg 37 Lf jest jakis waski ma tylko 82 cm a Sharp 92 cm tak wyczytalem ze specyfikacji.
Holender szkoda ze go nie ma w sklepach

kup dobrego scarta(ekranowanego)i bedzie dobrze,czy to ze jest waski to zle????
 

mataman

New member
Bez reklam
Xbox 360 ma generalnie wyjscie AV pod ktore podlaczyc mozna rozne kable. W komplecie z wersja premium jest kabel component, mozna dokupic kabel RGB lub VGA po ktorym obraz jest najlepszy. Ale moim zdaniem jezeli ktos nie ma x360 to warto poczekac az w europie pojawi sie wersja premium z HDMI.
 

zorkas

New member
no ja posiadam xBoxa od grudnia zeszlego roku i dziala ok bez zadnej awarii a podpiety jest poki co do plazmy przez component ale do LCD chce aby chodzilo przez VGA a widac ze z Sharpem sie nie da przy moich wymaganiach :) dlatego chyba wskoczy Samsung N87B no chybaze pojawi sie cos niebawem ciekawego i za rozsadne pieniadze
 
Do góry