TV do Xboxa 360

gidek666

New member
Witam jutro idę już kupić TV i ciągle nie wiem jaki wybrać chociaż śledzę wątki już długi czas, ma służyć głównie do konsol chociaż czasami też lubię pooglądać Comedy Central na kablówce:

Preferowany rozmiar TV - 32"
Jakie masz warunki - wielkość pokoju ? – 3x2m
jaki sygnał ? - kablówka Multimedia
jaka odległość od ekranu ? - 1m (jak siedzę na krześle) 2m (jak jestem na kanapie)
jakie urządzenia do podłączenia? - dvd, laptop, Xbox360, Nintendo Wii, Playstation 2
jaka klasa cenowa? - do 3200 zł (cena marketowa ponieważ biorę na raty)
więcej oglądasz w dzień czy w nocy? - cały dzień (głównie gram i do tego będzie służył TV)
jakie masz nasłonecznienie pokoju ? - okno od południa (na aktualnym TV w lato od 10 do 15 nic prawie nie widać)
ile osob zasiada przed telewizorem? – 1-2
jaki masz telewizor? - 22" CRT Philips
Ma stać czy wisieć - stać

Zastanawiam się głównie nad:
Sharp LC-32DH77E
Panasonic TX-32LZD85
Samsung 32 B650
Sony Bravia 32W4000

Proszę o poradę, bo może jest jakiś inny tv, który by pasował do moich wymagań (JVC itd. odpadają, bo nie ma ich w marketach).
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
to bardzo trudny wybór przy tej odległości, nie odważyłbym się kupić bez prezentacji w domu.
To olbrzymia odpowiedzialność wyboru przy takich warunkach.
Tylko sprawdzenie w domu pomoże.
 

gidek666

New member
Zdecydowałem się jednak na Sharp LC-32DH77E, w Euro RTV AGDjest promocja, że kosztuje 3119 (w Saturnie jak dzwoniłem to mają po 3299) i w piątek zobaczę czy będę zadowolony z zakupu. Niestety XL8E był za drogi jak na moje warunki, cena 3500 ;]
 
Do góry