Tv do salonu 55-xx" kwota ok 3tys

natec123

New member
Witam, szukam tv do salonu. Szczegóły poniżej 😉


1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor? 20m2
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora? 3m
3. Ile osób zasiada przed telewizorem? 2-4
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu? Na wprost
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć? Wisieć
6. Jak słońce świeci w pokoju? Z prawej strony. Pokój słabo nasłoneczniony
7. Jaki masz obecnie telewizor? Obecnie mam Panasonic 50DS630E
8. Co chcemy aby telewizor posiadał? Dobra jakoś obrazu, ciężko będzie mi przesiąść się na coś gorszego niż wcześniej wymieniony Panas. Dobre Smart TV, Android, coś czego brakowało w Panasie. Przesyłanie obrazu z telefonu, laptopa.
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora? Nie mam jeszcze pewności, przeprowadzam się. Na te chwilę jest kablówka z Vectry. Być może jakaś satelita się pojawi.
10. Jakie urządzenia? Laptop
11. Ile godzin dziennie ma pracować telewizor? 2-5
12. Czy zdarza się że przez kilka godzin oglądasz tylko jeden program? tak
13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej? Netflix, kablówka, motoryzacyjne, sport
14. Czy zamierzasz surfować po internecie? Tak
15. Czy zamierzasz grać w gry - jeśli tak to ile % dziennie? Sporadycznie
16. Preferencje co do marki? Brak.
17. Preferencje co do wielkości? min.55
18. Co Cię denerwuje w telewizorach? Nierówne podświetlanie, słaba czerń, brak aplikacji, przycinki, resety
19. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień? Po równo
20. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup? Kwota ok 3tys chętnie wydam mniej, jeśli warto to dołożę
21. Jak często wymieniasz telewizory w domu? Poprzednio Panasonic zakupiony jakieś 4,5 roku temu. Myślę że ten też na podobny okres czasu, być może dłużej.
22. Czy korzystasz często z aplikacji internetowych? Tak.

Podstawą dla mnie to jakość obrazu nie gorsza niż w poprzednim TV która do tej pory wg mnie jest świetna porównując inne nowe tv u znajomych, oraz Smart TV który w Panasonicu leży i kwiczy. Miałeś rację kiki kilka lat temu 😉
 

natec123

New member
Kiki, jednak doszedłem do wniosku że 55" to bardzo mało, zmierzyłem dziś odległość od telewizora i wynosi ok 4-4,5m czy znajdzie się coś sensownego od jakichś conajmniej 58 cali wzwyż?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To faktycznie 65"
- TCL 65C715 Qled
- Philips 65PUS8535
- Hitachi 65TZ6
Jak będziesz niebieski , masz specjalna ofertę z pakietem gratisów dodatkowo.
 
Do góry