TV do PS4, FIFA, filmy - 55 cali

Matttv

New member
Witam, szukam telewizora minimum 55 cali do uniwersalnego używania, głównie jest to konsola, filmy, mecze, fajnie jakby miał ogarnięte Smart TV ;)

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? 5x3
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ?---- 2m
3. Ile osób zasiada przed telewizorem ? ---- 1osoba
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu - czy kąty są ważne ? ----- Zazwyczaj na wprost
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć ? Bardzo możliwe ze przyczepilbym na ścianę
6. Jak słońce świeci w pokoju ? Nie ma z tym problemu
7. Jaki masz obecnie telewizor? Szkoda gadac, mały 28 cali bodajże
8. Co chcemy aby telewizor posiadał ? Zbytnio się nie znam, ale ważne aby miał funkcje które pozwolą mi wykonywać czynności dla mnie priorytetowe (które wyżej wymieniłem)
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora: ( 4K, HD, SD ) ? -
10. Jakie urządzenia będą podłączone do telewizora ? PS4, dekoder
11. Ile godzin dziennie będzie pracować telewizor ? Na tygodniu 1-2h, weekend nawet 5
12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? -
13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? Mecze, netflix, youtube
14. Czy zamierzasz korzystać z internetu na ekranie? Tylko za pomocą HDMI z laptopa
15. Czy zamierzasz grać w gry PC / konsola - jeśli tak to ile % dziennie? Tak, na tygodniu mało, w weekendy po kilka h grania
16. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? Wieczor
17. Preferencje co do wielkości? 55 cali
18. Co Cię denerwuje w telewizorwch?
19. Preferencje co do marki ? Samsung, Phillips....
20. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? Raczej nie
21. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? 2000zl
22. Czy będziesz zainteresowany profesjonalną kalibracją ekranu w celu wyciśnięcia maksymalnych możliwości nowego sprzętu ?--



Na ten moment wpadły mi w oko dwa modele. Nadadzą się? Jeżeli nie to proszę o najlepsze propozycje w tym segmencie cenowym ;) Te które mi wpadły w oko to phillips 55PUS6704 i Samsung UE55RU7172
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Najniższy Input Lag w klasie ma TCL 55EC780 - bo w 4K 8 ms.
Masz go też w programie cenowym gdzie sam wybierasz cenę.

Z modeli podanych - oczywiście Philips.
 

Matttv

New member
Okej rozumiem, a czym np. różni się Phillips który podałem wyżej od np. PHILIPS 55PUS6754/12? Pytam, ponieważ ten 6754 jest u mnie obok w sklepie a do tego w korzystnych ratach.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ten masz na Saphi. Więc nie wgrasz aplikacji. Nie masz też - Kodi, MxPlayer, głośników Onkyo, większy Input Lag, słabsze multimedia.
I sam wybierasz ceny. Ale nie podałeś maila do siebie.

Philips różni się pilotem.
 
Do góry