TV do PS3

ziompoziom

New member
Witam.

Mam zamiar kupic jakiegos LCDka do PS3, fajnie by bylo gdyby miał FullHD, a przy tym nie był za duży(mam mało miejsca w pokoju), 32 cale to tak w sam raz. Myślałem nad kupnem Sharpa LC-32X20E. Problem w tym, że w jednym sklepie pisze FullHD, a w innym HD ready. Jak to jest z tym TV? Czy bede mógł na nim komfortowo grac w 1080p i czy bedzie występował efekt smużenia? Mój budżet to ~4500zł. Jestem otwarty na inne propozycje :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Sharp 32 X 20 - to pierwszy na rynku telewizor full hd w tym rozmiarze.
Oczywiście do Ps 3 będzie extra. Z tym że przy Twoich warunkach sięgałbym po 37" X 3000 Toshiby.
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=17976

Tu już na liczniku 198 km/godz.
15b80dae86425b5bmed.jpg

z grami radzi sobie rewelacyjnie i z kasą się zmieścisz , a jak znudzi Ci się granie nie masz kłopotu z jakością na SD

. Wracamy do czystości płynności przy programach SD
Normalny sygnał z anteny dachowej pokazuje klasę sprzętu.
90e0fb84eb1f2385med.jpg

i wszyscy w koło będą zadowoleni.
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=17976
 

sobolew

New member
ja mam podobny problem, z reszta jak wiele osob :)

mam okolo 5k na wydanie, ale wacham sie meidzy 37-42 lcd, a plasma panasonic py. juz sam nie wiem...zwariowac mozna... co lepsze do ps3 py70 czy py700? 70 ma podobno wiekszy kontrast, czyli z teorii byloby to lepsze rozwaizanie do ps3?

jak zachowuje sie 42x3000 cale toshiby co do efektow smuzenia ? odleglosc od tv okolo 3m.

dziekuje z gory za info

kiki napisał:
1. Plazma
- jeśli więcej oglądasz programów sportowych

2. LCD
- jeśli będziesz korzystał z gier czy z komputera
ps. napisane zostalo na tym forum, ze mniejszy efekt smuzenia, czyli w scenach akcji jest w plazmach, ale w tym samym poscie ktos napisal ze lcd jest lepszy do gier? wiec?

czy to sie ze soba nie kloci? rozumiem ze na plazmie obraz jest bardziej 'smooth' a lcd poprzez swoj 'kontrast' wyostrza krawedzie,
ale...

ogladajac jakis mecz pilki noznej HD w sklepie na jakims lcd za xxk zl, nawet przy wersji 100Hz zobaczenie pilki bez wytezania wzroku bylo trudne. akurat nie bylo tego samego na plazmie, ale z tego co mowicie plazma lepsza do sportu, wiec? ruch w grach czy w sporcie sie rozni? do gier potrzebne jest wiecej Hz, a do ogladania sportu juz nie? aaa zwariuje.

HELP :)
 
Ostatnia edycja:

pete1

New member
ziompoziom napisał:
Witam.

Mam zamiar kupic jakiegos LCDka do PS3, fajnie by bylo gdyby miał FullHD, a przy tym nie był za duży(mam mało miejsca w pokoju), 32 cale to tak w sam raz. Myślałem nad kupnem Sharpa LC-32X20E. Problem w tym, że w jednym sklepie pisze FullHD, a w innym HD ready. Jak to jest z tym TV? Czy bede mógł na nim komfortowo grac w 1080p i czy bedzie występował efekt smużenia? Mój budżet to ~4500zł. Jestem otwarty na inne propozycje :)


hd ready jest przystosowany do odbioru tel cyfr a full hd w pelni z tej opcji korzysta ale w twoim przypadku to nie robi roznicy poniewaz jej w jakosci na 32 w np call of duty 4 miedzy hd ready a full hd po prostu nie zauwazysz. ja mam hd ready u dzieci w pokoju i full hd na wlasny uzytek (ps3) i niewazne na ktorym gram jakosc jest identyczna. pozdrawiam
 
Do góry