TV do PS3/PS4 do 900zł 32"

next720

New member
Witam. Zamierzam kupić PS3 lecz nie mam nawet TV do konsoli. Moje pytanie, czy 32" wystarczą na odległość 2.7m? Na półce zmieszczę TV do 38". I jaki model wybrać? Moje wymagania to HDMI, głośniki (aby były, audiofilem nie jestem), opcjonalnie złącze słuchawkowe i najlepiej FullHD. Najlepiej by był to nowy TV, ale jeśli nie ma takiego w tej cenie, może być używany (byle nie zniszczony ;P). Jakość nie gra dużej roli, byle nie rozmywał się obraz. Nie chcę żadnych dodatkowych bajerów. TV będzie podłączony tylko do PS3.
 

Karpaj

New member
Bez reklam
Porządne?

Chyba prędzej przeciętne słabsze. Jeśli chcesz mieć w miarę przyzwoity obraz to niestety ale 32" za kwote 2000zł nie wydaje się dużo

Mówimy o sprzęcie który nie będzie do sygnału TV podłączany, więc wystarczy dobre odwzorowanie kolorów, porządne czerń, i w miarę poprawne wygładzanie krawędzi. Czyli przyzwoity, taki który zadowoli użytkownika do jego wymagań.
Mamy do takich wymagań np. Sharpa 32LE244 czy Toshibę 32L2333. Obydwa w okolicach 1100 dostaniemy.
Jak ktoś chce coś porządniejszego, to znajdzie się co prawda kilka TV ze 100hz matrycą, wydajnym procesorem, ale z roku na rok coraz mniej firm decyduje się na wysokie modele w 32" (w tym roku zrezygnował Sony, Toshiba i Sharp) - co prawda dwurdzeniowe konstrukcje funkcjonują, z tym że natywnej 100hz matrycy już nie stosują.
 
Do góry