Tv do Piłki Nożnej budżet 2300zł :)

pafcio88

New member
Witajcie
Wiem że zapewne jest dużo tematów lecz zależy mi na czasie gdyż ma być to prezent.
Poszukuje telewizora dla Ojca rozmiar 40-50" budżet 2300zł nie zależy mu na smatach czy androidach(lecz opcjonalnie może być).
Człowiek uprzedzony do marki samsung więc to odpada :)
Tv wykorzystywany będzie głównie do piłki nożnej i filmów głównie piłki (fanatyzm) :):p
Będę wdzięczny za polecenie przez znawców tematu tv.
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Jesteś nowy, więc wybaczamy. Jednak pisząc w dużym skrócie to masz ochotę na ekskluzywną panienkę co bierze jak tirówka. Sport to najbardziej wymagający parametr dla TV i jeśli masz tylko 2,3k to nawet 40" będzie poważnym kompromisem. Słusznie, że nie Sam bo ten niczym pochwalić się nie może (no może poza moczopędnymi kolorami-ale to i tak nie w tej cenie) i jeśli już to może Philips 6510 a jeszcze lepiej 6550. Powka w poszukiwaniach. Może kiki ma coś na zbyciu co jeszcze się w tej kwocie zmieści?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To jest problem. Bo jeśli dla fana piłki to musi być extra płynność :
- TCL 50S7806 4k, 100 Hz
- LG 50LF652

Za dopłatą :
- Sony 50 W805
 

pafcio88

New member
a w 3k się zmieszczę się z rozsądnym sprzętem ? rozumiem że wysoka półka = wysoka cena.
Polecany Sony 50 W805 będzie rozsądnym wyborem ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tak Sony będzie extra dla fana jako ukoronowanie całości.
Jesteś niebieski więc masz go w specjalnej ofercie z kalibracją.

Pozdrawiam
Krzysztof
600059615 tel.
 

Koriolan

New member
Ok - to konkretnie. Przyjaciel ma 8 letnie już Kuro 50 cali. TV jest używany non stop, jego jasność wyraźnie spadła i chętnie wymieni na coś innego. Pomiędzy 55 a 65 cali
Tzw ból polega również na tym, że jego żona jak widzi obraz z super duper LCD w którymkolwiek sklepie, to mówi że ona takiego obrazu nie chce.
Utwierdza się w tym widząc u rodziny czy znajomych obraz z kablówki ( rozumiesz, "pierwszy sex" "ostatnia miłość" "d jak dupa" i inne bzdury) na ponoć całkiem niezłych TV.
Na forum widzę jakieś sugestie - ale w jakich modelach byś szukał?
Ja mam G30, kończy mi się 5 letnia gwarancja, ale nie oddam Chinom Związku Radzieckiego i mojego Panasa też - obraz z BDT 310 ciągle jest świetny, zarówno z BR jak i DVD.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Kuro.... szacunek.
Dlatego powinna zobaczyć dobry telewizor LCD i to skalibrowany.
Z dobrych ma wiele telewizorów - ale do jakiej max kwoty bo plazma Pioneera też nie była tania.
 
Do góry