TV do ok.1800zł

ahojekk

New member
Witam,

Nadszedł czas żeby zmienić starego wysłużonego TV na coś nowego. Kwota, którą mogę przeznaczyć może nie powala na kolana bo to tylko 1800zł a myślałem o jakiś 37'.

Odległość od ekranu: 2,5 metra
Jak słońce świeci w pokoju: od wschodu, ale mam rolety także małe znaczenie
Jak duży jest pokój: 4,5x3,5
Jaki masz obecnie telewizor: Stary SONY 21'
Jakie programy najczęściej oglądasz: Głównie sport
Więcej oglądasz w dzień czy wieczorem: Wieczór
Preferowana wielkość telewizora: Chciałbym jakieś 37', ale jeśli nie da się takiego znaleźć to 32.
preferowana marka: Brak
Czego nie lubisz w telewizorach: --
Jakie urządzenia będą podłączone: Kino domowe, w przyszłości Playstation 3
Ile % do telewizji a ile % do innych urządzeń: 80% TV, 20% DVD, po zakupie konsoli jeszcze procent na konsole
Jakimi złączami: Kabel optyczny, czincze, konsola byłaby na HDMI
Jaki masz sygnał: Obecnie analog, ale przy nowym TV byłaby to Naziemna TV Cyfrowa, także przez DVB-T + TVN analogowy
Ile programów HD: Naziemna oferuje TVP HD
Ma stać czy wisieć: Będzie wisieć
Dodałbym jeszcze, że zależy mi na FULL HD i wejściu USB odtwarzającym dvix.

Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc.
 

ahojekk

New member
Ten Panasonic niestety odpada przez brak full HD, chcę w przyszłości podłączyć do TV konsolę także full HD byłoby ważne. Ten LG wygląda nawet fajnie szkoda tylko, że nie odtwarza dvix. A co sądzicie o Samsungu LE37C530?
 

K.A.J.

New member
HD Ready w zupełności wystarcza nawet pod konsole. Większość gier i tak jest w rozdzielczości 720p. Chyba że lubisz interpolacje do 1080.
 

ahojekk

New member
Teraz w Saturnie jest fajna promocja Samsunga LE40C530 za własnie 1800zł, a niedawno w Media Markt był LE37C530 za 1500zł także pewnie skuszę się na ten model.
 

ahojekk

New member
Tak, wspomniany przez kikiego Panasonic TX-L37S20 :)



A skąd ty żeś taką informacje odkopał? Modele z serii S są Full HD :) A i 100Hz w dodatku.

kiki polecił L37X20, a seria S wykracza niestety poza mój budżet bo kosztuje 2100, chyba, że naprawdę warto dozbierać i mieć w miarę 'przyszłościowy' telewizor?
 
Ostatnia edycja:
Do góry