TV do kuchni 40-43" do 1500 zł

domenicos

New member
Byłem wczoraj w Euro RTV. Pooglądałem TV i jakoś najbardziej przypadł mi do gustu obraz w SONY (modele WF665 i XG7005), ale nieźle wygląda również Xiaomi MI TV 4s. No i do dzisiaj można go dostać w Euro w super cenie. Korzystając z wszystkich promocji (w tym 2 raty gratis) ostatecznie płacimy 1350zł. Chyba się jednak skuszę na tą opcję. Z tego co widzę, to największą bolączką jest brak klawisza +/- do zmiany kanałów (swoją drogą nie wiem jak xiaomi mogło tego nie zaprojektować...).
 
Ostatnia edycja:

ssajki

New member
Podepnę się pod temat. Muszę sprawnie dziś kupić TV. Mocno liczę na wasza pomoc bo presja czasu nie pozwala na research.

1.Jak daleko siedzisz od ekranu telewizora? 1.5m Tv powieszony na ścianie.
2. Czy siedzisz na wprost ekranu czy bokiem do ekranu? Wprost
3. Jaki telewizor posiadasz obecnie? TV do pokoju dziecka. W salonie jest Panasonic tx-l55dt60e
4. Jaką markę preferujesz? Brak ale mam obawy o chińczyka.
5. Jakiej wielkości telewizora szukasz? 40cale
6. Jaki sygnał i urządzenia będą podłączone do telewizora? Xbox, upc,
7. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej? Gry i aplikacje.
8. Czy będziesz grał w gry, a jeśli tak to na konsoli czy komputerze PC? Tak Xbox
9. Czy będziesz aktywnie korzystać z systemu SMART telewizora? Tak. Musi posiadać android. Nie chce się bawić w usb.
10. Oglądasz wieczorami czy w dzień? Różnie. TV powieszony na ścianie, pod kątem 90 stopni od okna. Odległość od okna do TV to tylko 50cm. Okno na wschód, wiec teoretycznie nie obędzie przeszkadzać.
11. Ile pieniędzy: max 1700zl z wieszakiem na ścianę.

Przy okazji czy wieszak na ścianę ma znaczenie czy brać pierwszy najtańszy?

Poratujcie pomocą.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz zdecydowanie lepszy wybór , jest to TCL 43P715 za 1499 zł z dodatkowym pakietem dla niebieskich członków forum więc z uchwytem zmieścisz się w cenie i jeszcze zostanie Ci reszta na roczną opłatę Netflixa w 4K.
 
Do góry