TV do konsoli i sporadycznie filmów do ok. 2500zł

imlsken

New member
Witam. Przymierzam się do zakupu nowego telewizora, celuję w rozmiar 49-50". Do tej pory zawsze korzystałem z Samsungów, jednak od jakiegoś czasu kusiło mnie, by wypróbować TCL. Nie ukrywam, że moją uwagę zwrócił model 50C715, tyle tylko, że dość 'odrzucające' są opinie zamieszczone w wątku mu poświęconym (smużenie, nasycenie barw i inne). Alternatywnie, rozważałem Samsunga TU8502. Budżet to ok. 2500zł, który mogę przekroczyć o jakieś 100-200zł max. Konsola to PS4, w przyszłości może zmienię na PS5 (jednak w tym przedziale cenowym nie mam co liczyć na HDMI 2.1). Sporadycznie zdarza mi się oglądać filmy, jednak główne przeznaczenie telewizora to granie. Będę wdzięczny za wszelkie sugestie :)
 

omnia

New member
Dobrym wyborem będzie Philips 55PUS7334 - niezły input lag, jakość obrazu i fajny ambilight szczególnie właśnie w czasie grania i oglądania filmów. :) Obejrzyj sobie na YT jak to wygląda.
 

imlsken

New member
Dobrym wyborem będzie Philips 55PUS7334 - niezły input lag, jakość obrazu i fajny ambilight szczególnie właśnie w czasie grania i oglądania filmów. :) Obejrzyj sobie na YT jak to wygląda.

Właśnie też dzisiaj patrzyłem. Z ciekawości - duża jest różnica jakościowo między tym modelem a tegorocznym PUS8535?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Brałbym TCLa 55C715 póki masz jeszcze Cash Back i ofertę dla niebieskich z pakietem.
 
Do góry