TV do konsoli 2000zł

Łukasz ...

New member
Witam wszystkich

Jako że przez dwa dni nie uzyskałem odpowiedzi a chciałbym kupić tv w przyszłym tygodniu postanowiłem założyć temat.
Po długim wertowaniu forum planowałem kupić panasonica 50kdx780 i ps4pro niestety plany się tymczasowo zmieniły i nie mam na razie takiej kasy . Kupuję zwykłą ps4 (używkę) i proszę was o pomoc o wyborze jak najlepszego tv do niej do 2000zł. Wielkośc 43-48 za taą kase nie ma co szukac więcej liczy się dla mnie głównie jakośc obrazu brak smużenia slaba czerń itd... . Nie potrzebuje wogóle 3D ani smart tv jako że planuje za jakieś pół roku kupić docelowy tv pod 4k i ps4pro a ten oddam mame więc bajery wogóle nie potrzebne.


1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor? 18 m2
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora? 2 m
3. Ile osób zasiada przed telewizorem? 1-2
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu? Na wprost
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć? Stać
6. Jak słońce świeci w pokoju? Słońce ze strony zachodniej są rolety więc nie przeszkadza,
7. Jaki masz obecnie telewizor? Sony CRT
8. Co chcemy aby telewizor posiadał? Full HD, Wifi, Niski input Lag i szybka matryce , na smart tv mi nie zalezy
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora? kablówka w przyszłości NC+
10 .Jakie urządzenia ? PS4
11. Ile godzin dziennie ma pracować telewizor? 5-6
12. Czy zdarza się że przez kilka godzin oglądasz tylko jeden program ? Czasami
13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej? Filmy HD Mecze piłki nożnej
14. Czy zamierzasz serfować po internecie? Czasami Youtube
15. Czy zamierzasz grać w gry - jeśli tak to ile % dziennie? 50-60%
16. Preferencje co do marki?
17. Preferencje co do wielkości? 43-48
18. Co Cię denerwuje w telewizorach? Słaba jakość obrazu, Smużenie słaba czerń banding
19. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień? Wieczorami
20. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup? Około 2000zł
21. Jak często wymieniasz telewizory w domu ? 4-5lat
22. Czy korzystasz często z aplikacji internetowych ? Rzadko Ostatnio edytowane przez Łukasz ... ; 11-11-2016 o 17:49


Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc :)
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Do Twoich potrzeb masz:
- LG 42LF652
- Hitachi 48HK6
- Philips 49PUH6101

Wymieniasz dość często więc możesz wybrać dowolny telewizor.
 

Łukasz ...

New member
Dzięki za propozycje u mojej mamy juz 8 lat bezawaryjnie działa samsung 32le Watpie aby dzisiejsze nowe modele były tak bezawaryjne :D

A co do tych tv to martwi mnie matryca 50hz w dynamicznych grach czy podczas ogladania meczy na bank będzie smużenie. Philips jest Uhd co za tą kwoe nie wróży nic dobrego i moim zdaniem.

KIKI a co myślisz o Sony w755 w 43calach czy to dobra propozycja ?
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
W Twoim przypadku Sony 43W755 to też bardzo dobra propozycja. Nie podałem Ci bo raczej go już nie kupisz.
 
Do góry