TV do kablówki sd, HD 42"

hcl4

New member
kiki przejęzyczenie?
Nie rozumiem słowa "też", przecież post wyżej hcl4 proponował V20.
Z twojego zapytania zrozumiałem, że wszystkie wymienione modele masz możliwość zobaczyć - więc najlepiej co możesz zrobić, to sam oceń oglądając je. Ten, którego jakość obrazu Ci się spodoba to go kup. I najlepiej nie sugeruj się nikim. Ja tak jak wspomniałem wcześniej zdecydowanie brałbym v20 - chociażby ze względu na jakość wykonania, materiały itd., ale napewno nie kupowałbym 3D z wiadomych względów. Bo zanim powiększy się oferta z materiałami 3D to sporo czasu upłynie i zdążysz kupić drugi tv. A jeśli przeznaczem tv ma być kablówka, to jak wiadomo jeszcze nie ma za wiele programów w HD, a jakość zwykłych programów SD jest różna i tak jak wcześniej wspomniałem - na mniejszym mniej widać niedociągnięć. Ja też mam niby cyfrową kablówkę w Vectrze i dlatego wiem, że jakość programów jest różna a w związku z tym 42 to max.
 

macwiej

New member
Dziękuję hcl4 za odpowiedź, właśnie wróciłem z kolejnego spaceru po sklepach. Samplery wiodących firm znam na pamięć.
Miejsce centralne w marketach zajmuje VT20 i detronizuje V20. W podobnej cenie LCD Sharpa, Samsunga i Toshiby prezentowały kolory intensywniej, jednak efekt końcowy przy oświetleniu sklepowym wydała żona. Kupujemy V20 bo obraz najlepszy, choć pozostałe nie były złe. Ślepy test wygrał Panasonic 42V20.
 

hcl4

New member
Dziękuję hcl4 za odpowiedź, właśnie wróciłem z kolejnego spaceru po sklepach. Samplery wiodących firm znam na pamięć.
Miejsce centralne w marketach zajmuje VT20 i detronizuje V20. W podobnej cenie LCD Sharpa, Samsunga i Toshiby prezentowały kolory intensywniej, jednak efekt końcowy przy oświetleniu sklepowym wydała żona. Kupujemy V20 bo obraz najlepszy, choć pozostałe nie były złe. Ślepy test wygrał Panasonic 42V20.
Prawdziwy i najwiarygodniejszy test, to TWOJE OCZY, bądź żony ;) - wiadomo. Żadne inne nie są miarodajne i wiarygodne, bo każdy będzie ściemniał inaczej - specjalnie bądź nie, a ostatnio coraz mniej logicznych PODPOWIEDZI a więcej "odbijania" i wymadrzania się. Zresztą - już wcześniej napisałem, że wspólczuję NOWYM szukającym recepty na znalezienie idealnego tv, bo takiego nie ma. Jesli chodzi o sharpa, to też nie są złe tv, ale pomimo wszystko v20 i tak najlepiej wypada wedłyg mnie na tle innych.
 

Kilt

New member
Podobnie jak hcl4, brałbym 42V20. Wybór bardzo dobry, jeśli nie najlepszy biorąc pod uwagę odległość od TV i sygnał SD! :eek:k:
 
Do góry