TV do 9000 zł

ImageX7

New member
"Podobno" nie chcę wywalić 11000 zł dla testu ile ma tak naprawdę input laga.
Jak już coś kupuję za takie pieniądze to chcę wiedzieć co kupuje.
Więc jakie TV mieszczą się do 40ms które są na matrycy VA i kosztują do 11000 zł i nie są Samsungiem ani LG oraz mają HDR i 4K? Resztę wymagań napisałem na samym początku tematu. Naprawdę przy 11000 zł jest tak mały wybór i zostaje mi tylko Samsung? Note7 wadliwy, S6 wadliwy, 48H6400 martwe piksele, oraz źle podświetlona matryca... Czy tylko ja mam pecha do tej firmy?
 
Ostatnia edycja:

ImageX7

New member
No fajnie, że mają, ale mógłbyś wymienić modele które mają do 40ms, 4K, HDR i są na matrycy VA do 11000 zł, reszta wymagań na samym początku tematu.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Najlepszy Philips 65PUS8601 - ale tu nie ma sensacji bo on jest klasę wyżej.
Kosztuje teraz 11.999 zł
A pozostałe modele kosztują poniżej 9 tyś zł.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Bardzo warto ! Tu masz inne rozwiązania.
Problem jest tylko taki, że trzeba czekać na dostawę - bo popyt jest dużo większy jak podaż.
 

ImageX7

New member
Od Poniedziałku do Piątku mam czas, więc obchodzą mnie tylko te TV które mogę kupić od razu.

Ile musiałbym czekać na tego: Philipsa 65PUS8601 ?
 
Ostatnia edycja:

stefek100

New member
Zgadzam sie z Toba Image..masz racje,,oprócz tego , że chcesz dać ponad 10000 za tv 65..to wg.mnie przesada..nno chyba że za Oleda,,:)jest dylemat kupić cos fajnego za 8-9k..mętlik mam w głowie ,chciałem ju700,,ale teraz to tylko egz.wystawowe..kurcze..chyba xd8505..ale matryca android resety..jeszcze przyglądne sie na Panasonica 750..mam już 72 latka hehe , wzrok nie ten mało mi zostało zabawy z TV ..ale musze wymienić mojego 50 pioniera..:) ready..720 , który wygrał..kiedyś..ELSE ,Philips.nie miałem nigdy..i nie chce mieć..pisze to 13.10.2016..mam sygnał od pracownika Saturna, że z końcem listopada ma być 50x0%..to dla mnie szansa żeby coś kupić ..emerytura 1330 zł nie daje dużego pola do manewru..do grania mam PC z 30 calowym Dellem..czekam na VR Cromaru,,zadatkowałem ponad 1000 , będzie do 3d..z ekranem mojego chińskiego telefonu z 2k ekranem,,czyli oprócz projka, trza na czymś te z hdbits filmy oglądnąć..Full HD też w końcu jak ma dobre źródło..to jest O.K..nie mam żadnego guru by go posłuchać..a sam nie wierze subiektywnym opiniom..uważam , że nie to dobre co mi sie podoba..tylko to co DOBRE!!, a to juz określa guru..:) lub grono fachowców..nie moje amatorskie odczucia!!!!!!!! tak mi mówi moje doświadczenie...z tv..a kiedyś oglądałem TV Wisła i Belweder..program był , pare razy w tygodniu z Katowic,pamietam ten sygnał, sąsiedzi z krzesłami przychodzili by dziennik oglądnąc,,piękne czasy..:) oczywiście rozmawiamy o 65 cali, to najmniejszy ekran do zaakceptowania na dziś,,jak dla mnie..
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
No to masz problem.Miałeś Pioneera i to co dla Ciebie jest normą to w obecnych czasach jest tylko w najdroższych modelach na rynku.
Zresztą Pioneer wcale tani nie był.
W klasie do 10 tyś masz modele 4K i1 00Hz:
- Panasonic 65DX750 za 9300 zł
- Panasonic 65DX780 za 9700 zł
- Philips 65PUS7601 za 8999 zł
- Philips 65PUS6521 za 7599 zł
- Philips 65 PUS7101 za 8399 zł
- Sony 65XD8505 za 8499 zł
 

stefek100

New member
Wiesz, dla mnie ważne by dobrze kupić!!cena,,sony juz można trafić za 7990!!, no i raty tylko 0% , inne to bezsens,,w dupie mam zarobek banku!!pardonn:( mój pionier to była plazma..do dziś :0 ani jeden reset, to dla mnie nieznane zjawisko, żadne jakies przypalenia monitora,,,ma duużo latek ,nawet mi sie nie chce liczyć i zero problemów!!nieważne ..do przodu..cena!! to punkt wyjścia..potem raty ,,za gotówke tylko politycy:) posły;;kupują..Panasonic mnie kusi z tym podświetleniem direct,,ale Ty coś mówiłes o nierównomiernym..ciężkie jest życie facia , który chce coś dobrze kupić..:( a i tak na końcu się okazuje..,że zmoczył..nara ..do jutra..
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
W tym nowym modelu dx750 jest równe. W starych CX700 było fatalne.
Po obcowaniu z plazmą Pioneera to będzie extra rozwiązanie.
 

stefek100

New member
zmeczyłem sie ..za tym poszukiwaniem doskonałosci..!! w euro.com kupiłem 855c w 65", dla mnie było ważne, ze kupiłem na 40 rat z ubezpieczeniem,,za 6390 + 1730..?co dało na 40 mieś,,dokładnie 203.50 gr , mam cel ..spłacić ten 0% kredyt jak najszybciej..ale mam też, tv po mojej 50..nowy 65..z 3D, z wieloma źródłami 1080 i 3D..nie będe sie onanizować 4k ..sprawdze tylko, na tyle ile to możliwe jakość i skalibruje,,mam na 5 lat ubezpiecznie, mam 72 lata ..wątpie czy pozyje te 5..i też nie chce więcej zyc..wrrr to nudne jak sie ma ponad 70 i stare kości..:( zdrowia zycze ..i optymizmu..WAM..

moge zrezygnować z ubezpieczenia..wracaja te 1730 czy 1750,,juz mi sie myli ale raty na 40x zostają, bo normalnie dają tylko na 20 rat..jak sie nie ubezpieczy..wszędzie te pierd..kombinacje..żeby było pod górke, nie lubie ludzi z kasą to w 99 % to Są DUPKI..!!!
 

rafcio76r

New member
Bez reklam
W matrixmedia.pl masz tego Soniaka 65W855C z 5-letnią gwarancją Sony, a nie jakimś pseudo ubezpieczeniem oferowanym przez sklep RTV Euro. Cena TV 6490 zł.
Powiem Ci, że jak za wydłużenie gwarancji o 3 lata (i to jeszcze nie producenta), to 1730 zł za ubezp. na dodatkowe 3 lata to zwykłe zdzierstwo. Ten model TV był w rabacie technologicznym w Saturnie pod koniec września za 5700 zł z groszami.
 
Do góry