TV do 42" do 2000zł

matejj

New member
Witam. Jestem nowy na forum i od razu zglaszam sie do was z prosba o rade co do wyboru telewizora.

1.Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? dosc duze. Nie jestem w stanie okreslic.
2.Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? od 1,5m do 3,5m
3.Ile osób zasiada przed telewizorem ? 1-3
4.Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu ? na wprost i bokiem
5.Telewizor ma stać czy ma wisieć ? stać
6.Jak słońce świeci w pokoju ? telewizor bedzie stal pod oknami. Okna w strone prawie na polodnie. zadko sie zaslania. dosc mocno naslonecznione pomieszczenie.
7.Jaki masz obecnie telewizor ? lg 28 cali
8.Co chcemy aby telewizor posiadał ? smart tv. funkcje nagrywania nie wiem jak to dziala czy to na pendrive czy na dysk jak tv ma ale zeby bylo.
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora ? tv naziemna
10.Jakie urządzenia ? pendrive
11.Ile godzin dziennie ma pracować telewizor ? szczerze to tv u mnie chodzi od 7 rano do 1 rano 18h
12.Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? Nie znam się
13.Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? Filmy, duzo filmow z pendrive , seriale, mecze.
14.Czy zamierzasz serfować po internecie ? mozliwe
15.Czy zamierzasz grać w gry ? Nie
16.Preferencje co do marki ? brak
17.Preferencje co do wielkości ? 42 cale
18.Co Cię denerwuje w telewizorach ? slabe katy, czern
19.Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? jak pisalem caly dzien jest wlaczony i sie oglada caly dzien. Co do filmow bardziej pod wieczor.
20.Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? do 2000zł
21.Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? Obojetnie. Mozna podac model z i bez 3d.
formaty jakie powinien odtwarzac dvix, avi ,mkv x264 , mpegi

I tak od razu z pytankiem LG 42LB650V, czy bedzie dobrym wyborem?
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Do Twoich potrzeb nr 1 to Panasonic 42 AS650 z matrycą natywna 100 Hz.
Model z 3D , okulary w komplecie i dwa piloty.
 

matejj

New member
Dzieki za odp. Niestety wymogiem kupna jest dostepnosc w skelpach u mnie w miescie, czyli nowy sacz. Z tego co wdzie to tylko euro rtv agd ale za cene 2399zl.
 

RHJG

New member
Bez reklam
Witam cyt:LG 42LB650V, czy bedzie dobrym wyborem? Tak będzie dobrym wyborem !
 

matejj

New member
Aktualnie jeszcze po wizycie w sklepie zastanawiam sie jeszcze nad tym samym lg tylko 47 cali LG 47LB650V
 

RHJG

New member
Bez reklam
Faktycznie masz racje, trochę tylko trzeba dołożyć i 47" to nie to co 42" moim zdaniem warto jak najbardziej !
 

matejj

New member
Jeszcze jedno pytanko, szczegolnie do osob ktore go maja. Czy tv odtworzy format mkv i czy dzialaja w nim pendrive z partycja ntfc?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ale Panasonic jest dużo tańszy i masz jeszcze kalibrację profesjonalną gratis.
 

matejj

New member
@kiki ale panasonic jest dostepny tylko w euro rtv agd w moim miescie za cene 2399. A tego Lg dostane w euro rtv agd za 2090 zl po promocji jeszcze bo wzielem rezerwacje na wszelki wypadek. Pozatym po konsultacji z rodzinka stwiedzilismy ze 42 bedzie lekko maly.
 
Ostatnia edycja:

matejj

New member
@Duch87 ale to 42 cale, jak pisalem po ogladnieciu tv 42" w sklepie stwierdzilem ze za male.

@RHJG dzieki za odp :)

Jutro jade po tego lg 47lb650v . Jezeli ktos ma jeszcze jakies propozycje albo uwagi, pisac zanim bedzie za pozno :p :)
 
Do góry