TV do 3000 zł do filmów i gier

Hadit

New member
1. Odległość od ekranu? 2-2,5m
2. Jak słońce świeci w pokoju? wprost na TV, mam rolety i oglądam głównie nocą
3. Jak duży jest pokój? 3mx3,75m
4. Preferowana technologia? LED, plazma odpada
5. Jaki masz obecnie telewizor? Sony 21" CRT
6. Jakie programy będą najczęściej oglądane na nowym TV? Film i seriale, sport oraz konsola
7. Oglądasz w dzień czy wieczorem? 20% w dzień, 80% wieczorem.
8. Wieczorem oglądasz przy świetle czy wolisz bez? raczej bez światła
9. Wolisz obraz ostry czy łagodny? Ostry.
10. Matryca błyszcząca czy matowa? ta która lepiej oddaje ostrość i kolory
11. Preferowana wielkość telewizora? 40-42"
12. Preferowana marka? Philips, ewentualnie Panasonic lub Sony
13. Czego nie lubisz w telewizorach? clouding, żarówki w rogach ekranu
14. Jakie urządzenia będą podłączone? Xbox 360, Asus O! Play, dysk zewnętrzny, dekoder
15. Ile % do telewizji, a ile % do innych urządzeń? 40% konsola, 60% filmy i telewizja
16. Siedzisz na wprost telewizora czy również z katów bocznych? na wprost
17. Czy ważne jest wifi? Nie
18. Czy będziesz korzystać z widgetów? Nie
19. Czy chcesz serfować w internecie z poziomu telewizora? Nie
20. Czy chcesz korzystać z serwisu Ipla? Tak.
22. Ma mieć 3D? Tak
23. Ma mieć slot na karty SD? Nie
24. Ma mieć tuner DVB-S? Obejdzie się bez.
25. Jakimi złączami i co chcesz podłączyć? 3xHDMI, 2xUSB - minimum
27. Ile programów HD? 7
28. Ma stać czy wisieć? stać na stoliku RTV
29. Rozdzielczość? 1080p
30. Na czym najbardziej Ci zależy? dobra czerń, wszystko aby Game Of The Throne zapierała dech w piersiach
32. Ile osób ogląda? 1-2
33. Jaka klasa cenowa? do 3000zł


Dodam jeszcze od siebie, że mile widziany byłby ambilight w TV. Głośniki w TV mnie nie obchodzą, podpinam to TV zaraz po zakupie Microlab Solo 6C. Potrzebuje dobrego sprzętu do oglądania filmów i do gier, obraz ostry, 1080p, płynność na jak najwyższym poziomie (oczywiście w tej klasie cenowej).
Dodam jeszcze tylko, że mój kumpel kupił sobie Samsunga UE40ES6800 i ten TV nie robi na mnie dużego wrażenia, obraz jest przeciętny nawet w Full HD, do tego clouding w zupełności go wyklucza. Chciałbym TV, który nie będzie miał tego dziadostwa Cloudingu.
Pozdrawiam i czekam na odpowiedź!
 

OST

New member
Tylko nie bierz Samsunga, zrobiłem zdjęcie u Tomka (znajomego) ma model ES6800, na dole link, zobacz jak wygląda Cloudnig, masakra, a przecież 6800 to już jakby nie patrzeć wysoki model firmy Samsung, nie mogę zrozumieć dlaczego ludzie tak bardzo stoją za tą firmą, skoro większość z nich posiada to gówno ;/

Pozdrawiam.

View image: 2013 07 17 21 22 35
 

Hadit

New member
Philips 42PFL6008K kosztuje 3200zł trochę po za budżet ;/
Ale widzę PFL7007K czy on jest też dobry, kosztuje 2999zł, i mieści się w cenie!
Samsunga to ja na pewno nie kupie, czerń to ja właśnie chcę mieć dobrą a nie jakieś plamki.
 

tdx

New member
Bez reklam
Tylko nie bierz Samsunga, zrobiłem zdjęcie u Tomka (znajomego) ma model ES6800, na dole link, zobacz jak wygląda Cloudnig, masakra, a przecież 6800 to już jakby nie patrzeć wysoki model firmy Samsung, nie mogę zrozumieć dlaczego ludzie tak bardzo stoją za tą firmą, skoro większość z nich posiada to gówno ;/

Pozdrawiam.

View image: 2013 07 17 21 22 35

OST w tym roku samsung ma nowe rodzaje matryc no chyba ze przestrzegasz kolege przed zakupem tv z zeszlego roku ;-);-);-)

Wysłane z mojego GT-I9100
 

OST

New member
Jakoś nie potrafię zaufać tej firmie, zawsze coś z nimi było nie tak. Odwołam się jeszcze raz do tego ES6800, który obecnie kosztuje 2600zł, dla mnie wart jest max 1800zł. Ale spoko jutro wybieram się do EuroRTVAGD i obejrze wszystkie Samsungi z dokładnością. Jak dla mnie numer 1 na dzień dzisiejszy to Sony i Philips.
 
Do góry