TV do 2500zł, 4K , HDR

Bishop95

New member
Witam!

Jakiś czas temu kupiłem sb. konsolę xbox one s, lecz z racji tego że brakowało funduszy xsa musiałem podpiąć pod stary
TV 26" HD Ready ... Tak więc jak wiadomo na tą generację ćińko.. :-D Na szczęście na chwilę obecną fundusze się pojawiły i chciałbym to stare pudło wymienić. Budżet nie jest jakiś zaskakujący bo max to 2500zł...

Ogólnie zależy mi aby wykorzystać w pełni moc konsoli, a ONE S wspomaga HDR i 4k więc takich TV poszukuję.
Wielkość matrycy między 49-50", oczywiście jeżeli znajdzie się model np. 43" ale z lepszymi specyfikacjami to jak najbardziej...
Odległość od ekranu nie ma znaczenia bo może być zmienna..

Kilka modeli udało mi się znaleźć:
LG 49UH603V
LG 49UJ6307
LG 49UH6107
Samsung UE50MU6172
Samsung UE50KU6000
Który waszym zdaniem najlepszy? Z tego co wiem wszystkie te modele mają matrycę 60Hz..Sa może jakieś modele z matrycą 120Hz w tej cenie?
Proszę o wasze opinie, lub propozycję innych modeli. :mrgreen:
Z góry ThX :krol:
 

Bishop95

New member
A ten Philips posiada HDR? Bo jak patrzę w necie na specyfikację to na jednych stronach piszę że ma, a w innych nawet o HDR nie jest wspomniane.. i jeszcze jedno pytanie.. TV ma być przeznaczony głównie pod konsolę, to skoro gry i tak są robione w max 60fpsach to czy będzie wgl. widoczna różnica między 60Hz a 120hz?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tak, posiada HDR.
Do gier - jeśli główny taki cel - to nie ma różnic , możesz kupować 50Hz.
I wówczas kasy wystarczy na 49" z niskim Input Lagiem.
TCL 49C70 za 2799 zł ma niski Input Lag - 21 ms.
Masz w komplecie - Pilot gratis, kalibracja gratis.
Głośniki JBL, Obudowa z aluminium, pilot głosowy gratis, Android z zapasam pamięci.
Model dostał tytuł najlepszego telewizora LCD w Europie.
Ale wybór należy do Ciebie.
 
Do góry