TV do 2000 zł - na święta:)

Dembiu

New member
Witam,

Z góry przepraszam za Nty temat z tej serii ale jednak każdy ma indywidualne preferencję, delikatnie do siebie odbiegające... :)
Ostatnio udało mi się trochę oszczędzić i planuje sobie sprawić w grudniu TV do 2000zł oraz Cyfre+, w dalszej przyszłości jakieś playstation.
Pytanie jest proste, ale wybór dla mnie przy takim wyborze jest bardzo trudny - jaki telewizor wybrać? Plazma? LED? LCD? Jak już któreś z tych 3 to który model?

1. Odległość od ekranu: -3 m
2. jak słońce świeci w pokoju? mieszkam na poddaszu, jest dobrze naswietlony
3. Jak duży jest pokój: 19 m2
4. Preferowana technologia: -
5. jaki masz obecnie telewizor: brak
6. jakie programy najczęściej oglądasz: sport filmy nauka
7. Oglądasz w dzień czy wieczorem: rano i wieczorem
8. wieczorem oglądasz przy świetle czy wolisz bez: bez światła
9. wolisz obraz ostry czy łagodny: -
10. matryca błyszcząca czy matowa: -
12. preferowana marka: -
13. czego nie lubisz w telewizorach: -
14. jakie urządzenia będą podłączone: dekoder Cyfry +, pendrive
15. ile % do telewizji a ile % do innych urządzeń: 90% TV, 10% pendrive
16. siedzicie na wprost telewizora czy również z katów bocznych: na wprost

21. czy USB ma mieć czytanie filmów z polskimi znakami : -
25. Jakimi złączami i co chcesz podłączyć: -
26. Jaki masz sygnał: Cyfry+
27. ile programów HD: brak, ale będą
27. Ile godzin dziennie ma grać telewizor: 2-6h
28. ma stać czy wisieć: stać
29. Rozdzielczość: -
30. Dvb-t: tak
31. Na czym najbardziej Ci zależy: jak najlepszy dobór ceny do jakość
32. Ile osób ogląda: 1-4
33. Jaka klasa cenowa: 2000 zł
 

Dembiu

New member
Kiki bardzo lubię takie zdecydowane i proste odpowiedzi, ale akurat w tym wypadku zapytam czy to jest najlepsza opcja do 2000zł i koniec? Nie ma żadnej alternatywy?

Powiem szczerze, że poczytałem już trochę o tym telewizorze i jestem za, tylko jeszcze chce się upewnić czy nie ma żadnej alternatywy?

Pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Napisałeś - bez światła , do sportu , mała liczba godzin , kilka osób , do tv 90% - to decydowanie ten modele.
Chcesz na porównanie to sprawdź :
Sharpa 40 le 630, Toshiba 40TL 838, Samsung 40 d5000
Ale to będziesz musiał mieć więcej kompromisów.
 

Dembiu

New member
Witam,

chwilę mnie nie było z racji wyjazdu tak wiec podczas weekendu planuje kupić telewizor...

Z w/w alternatyw cenowo pasuje tylko Samsung 40D5000 i tutaj proszę mi podpowiedzieć czy warto delikatnie dopłacić do Samsunga? Będzie lepszy od plazmy Pansa? Czyli kwestia LED vs Plazma - plusy i minusy, bardzo bym prosił.

Jutro też pójdę po sklepach je zobaczyć.
 

appleofsodom

New member
to forum jest świetne!!! też mam zamiar zakupić w/w plazmę Panasonic 42", zobaczymy co będzie, to fakt, na necie ceny są naprawdę dobre, tylko kwestia transportu, podobno plazmy można transportować tylko na stojąco...
 

Dembiu

New member
Witam ponownie Panowie,

Sprawa jest prosta, poczekałem trochę ponieważ miałem okazję zdobyć telewizor taniej, dwie takie opcje - obie się spaliył a ja chce mieć swój upragniony telewizor. Chcesz coś zrobić zrób to sam...

Cały czas byłem nastawiony na S30, jednak wczoraj byłem w MM i sprzedawca pokazał mi jaki jest obraz na 'esce' a jaki na GT, tak się składa, że mam te 500zl wiecej które moge dołożyć a różnica jest...

Pisze to tylko bardziej w celu upewnienia - polecacie dołożyć ta kase i kupić GT ?
Panasonic TX P42GT30 E fabrycznie nowy ! wysyłka ! (2265616944) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

To jest chyba ten model, jeśli się mylę proszę mnie poprawić.
 

Dembiu

New member
Tak, ponieważ jestem już przekonany i pewny, ale może jest jakiś szczegół, szkopuł o którym nie wiem - stąd pytam specjalistów/znawców/pasjonatów.

Nie ma głupich pytań są tylko ...
 
Do góry