TV do 2000 - Thomson/TCL najlepszy?

tvornottv

New member
Cześć wszystkim,
planuję zakup TV tylko i wyłącznie pod konsolę i z tego co czytałem to na ten moment nie ma nic lepszego od Thomson 43UC6406 / TCL 43P60. Założyłem ten temat, żeby się upewnić na 100 %, że podejmuję włąsciwiwy wybór bo marki te raczej nie są zbyt popularne, ale po kilku godzinach czytania myślę, że mimo wszystko to będzie dobry wybór.
Co myslicie? Z tych dwóch brać po rpsotu tańszy bo różnią się***tylko obudową, tak?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Różnią się tylko obudową.
TCL 43P60 za 1950 zł z kalibracją
Thomson 43UC64 za 1950 zł z kalibracją
W klasie cenowej to znakomita oferta.
 

methodini

New member
To ja się podepnę i jeszcze dopytam czy np. oglądanie kanałów z cyfrowego dekodera wygląda lepiej na zwykłym dobrym FHD, czy to nie ma różnicy, że tu jest 4K i zachodzi jakiś upscaling, rozumiem, że to nie pogarsza w żaden sposób wrażeń wizualnych ?

Ogólnie byłbym zainteresowany, są tu jakieś namiary na Wasz sklep czy trzeba się kontaktować na priv?
 

tvornottv

New member
To porównując tego Samsung UE43KU6000 z TCLem - kto wygrywa? Samsung jest tańszy o około 200zł - budżet mam dość napięty, więc może aż tak bardzo nie warto dopłacać? Co myslicie?
 

tvornottv

New member
A jakbym znalazł dodatkowe ~500zł to warto dokładać do tego Philipsa 43 PUS6501? Różnica między 60Hz a 120 jest aż tak znaczna? Telewizor pewnie na 5+ lat.
 
Do góry