TV d0 6000

Witam
Poszukuję TV w rozmiarze 55 lub 65 cali w cenie do 6000 zł.
Podstawowe parametry to:
1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? 20m2
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? 3,5m
3. Ile osób zasiada przed telewizorem ? 2-3
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu - czy kąty są ważne ? na wprost
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć ? - będzie wisiał
6. Jak słońce świeci w pokoju ? - duże nasłonecznienie
7. Jaki masz obecnie telewizor ? - 47 cali Philipsa 67PFL6008k
8. Co chcemy aby telewizor posiadał ? - dobry HDR, mały input-lag, odświeżanie 100-120 mhz
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora: ( 4K, HD, SD ) ? Dekoder UPC i netflix i playstation4
10. Jakie urządzenia będą podłączone do telewizora ? playstation 4, amplituner, DVD, dekoder UPC
11. Ile godzin dziennie będzie pracować telewizor ? 4h
12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? wolałbym mat ale chyba będzie to trudne
13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? Sport (piłka nożna) + seriale
14. Czy zamierzasz korzystać z internetu na ekranie telewizora ? you tubeT
15. Czy zamierzasz grać w gry PC / konsola - jeśli tak to ile % dziennie? 2 h dziennie na PS4
16. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? wieczorem, aczkolwiek dziecko za dnia bajki
17. Preferencje co do wielkości? 55-65 cali
18. Co Cię denerwuje w telewizorach ? - wolne menu, input-lagi
19. Preferencje co do marki ? Samsung, LG, Panasonic
20. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? Nie
21. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? 6000
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Do tej odległości to min. 65" , w tym budżecie jak jeszcze ma Kiki to 65PUS8102 będzie najlepszym wyborem - napisz do niego na PW
 
Do tej odległości to min. 65" , w tym budżecie jak jeszcze ma Kiki to 65PUS8102 będzie najlepszym wyborem - napisz do niego na PW

dziękuję za odpowiedź
Philips mnie nie interesuje, mam obecnie i chce czegoś innego, poza tym TV będzie upchany niemalże na styk między komodami więc nie mam miejsca na ambilight
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tu raczej chodzi o jakość obrazu strice a nie korzystanie z ambilight.
Ten Philips jest jedyny w klasie cenowej nawet do 8 tyś który ma pełne podświetlenie matrycy.
I kosztuje z pakietem 5999 zł

Z innych - masz :
- Samsunga 65MU8042 za 5899 zł z pakietem.
- Sony 65XF8505 za 6450 zł z pakietem
- LG 65Sk8100 za 6550 zł z pakietem
- Sharp 70 UI93262za 5999 zł z pakietem na matrycy VA.
- TCL 70C7006 za 5999 zł
 

darqman

Member
KIKI zauważyłem że jak ktoś pyta o tv Panasonica to nigdy nie podajesz cen TV tylko podajesz inne nie związane z zapytaniem, rozumiem że polecasz inne niby lepsze ale jak ktoś pyta o konkretny model to czemu odwracasz kota ogonem, to już enty raz takie twoje zachowanie. Jestem ciekaw jaka u ciebie cena Panasa 55XF780?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Podaję to co sprawdziłem, dotknąłem , testowałem.
Z pewnością jesteście bardziej doświadczeni i możecie opowiadać o czymś czego nie widzieliście. Jak tak nie potrafię. Panasonicowi nie zależy abyście mieli możliwość dowiedzieć się więcej o ich produktach. Czemu... nie wiem.
W USA już ich nie ma , w Polsce spadają udziału na łeb na szyję. Być może mają za zadanie wygasić też sprzedaż telewizorów.

Polecam:
- Samsunga 65MU8042 za 5899 zł z pakietem.
- Sony 65XF8505 za 6450 zł z pakietem
- LG 65Sk8100 za 6550 zł z pakietem
- Sharp 70 UI93262za 5999 zł z pakietem na matrycy VA.
- TCL 70C7006 za 5999 zł
Nie polecam tego czego nie sprawdzałem.
Macie inne własne propozycję proszę je przedstawić.

Obmawianie wpisujących zamiast pisać w temacie , jest łamaniem regulaminu. To nie jest portal społecznościowy gdzie obrabiamy tyłek innym. Każdy może przedstawić własną opinie na założony temat.

Darqman powiedz co myślisz o telewizorze 55DC76 ?
Ma równe podświetlenie matrycy, ma dobrą czerń input Lag ?
 
Ostatnia edycja:

darqman

Member
Darqman powiedz co myślisz o telewizorze 55DC76 ?
Ma równe podświetlenie matrycy, ma dobrą czerń input Lag ?[/QUOTE]

Szczerze nie wiem. Nigdzie go jeszcze nie ma w stacjonarnych sklepach, przynajmniej w mojej okolicy, poprzednika widziałem ładne kolory i czerń gorzej z ruchem do sportu nie bardzo.
KIKI nie ma się co unosić TV ze stopki (100% zadowolenia) to TV polecony przez i kupiony u ciebie, teraz wygląda z mojej strony jako obserwatora i czytelnika forum jakbyś się z nieznanych przyczyn obraził na Panasonica.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Mam podobnie - jak nie wiem nic o telewizorze ( jak Ty o TCLu) - to się nie odzywam.
To Panasonic ma problem z komunikacją.
 
Do góry