tv 75 cali cena około 8 tyś

horm22

New member
Wtam
Szukam tv 75 cali w kwocie około 8tys. Bedę głównie oglądał sport (piłka nożna) zależy mi na tym aby oglądało się komfortowo, bez smużenia piłki. Oczywiście czasem jakiś film, rzadko konsola PS4. Szukam tylko wi wyłącznie 75 cali większy się nie zmieści, o będę oglądał z 5 metrów. Na początku wybór padł na Samsung qe75q60, zacząłem się zastanawiać czy sobie poradzi ze sportem. Później ktoś namawiali mnie na sony 75xg8596 i na 75xg9505. Według mnie nie warto dokładać tyle kasy na 75xg9505 jeżeli się mylę to proszę poprawcie mnie. A może samsung qe75q70 będzie dobrym wyborem?
 

Karol1976

Active member
Bez reklam
Sony xg85 tak ja bym wybrał , nie wiem jak inni ? Oczywiście gdybym miał taką samą sytuację i dylemat to wybrał bym jednak Sony seria 85
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Czy warto - oczywiście , że warto do 9505. Masz z podświetleniem strefowym , co przy dużym ekranie ma ogromne znaczenie.
Masz specjalną ceną dla niebieski it o z pakietem.
Jeśli kwota nie naruszalna to najlepszy w klasie jest Philips 75PUS8303 i to z pełnym pakietem.
 

horm22

New member
W sumie to już nastawiłem się na samsunga qe75q70 mam go za niecałe 8k czy warto dopłacać do 9505? Za ile by poszedł 9505?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Twoje pieniądze, Twój wybór.
Samsung ma dobrą płynność.Jak będziesz niebieski masz specjalna ofertę.
 

legaar

Member
Samsung nie ma Dolby Vision - będę to pisał na forum do znudzenia ;) Jeśli oglądasz np. Netflix to sporo stracisz.

75xg95 bajka - kąty rewelacyjne pomimo VA (ma specjalną powłokę), obraz rewelacja - widziałem obok AG9 Oled - jasne że Oled to Oled - ale ten naprawdę dawał radę
 
Do góry