tv 75/77 cali do ps5 netflix, salon

ziomek91

New member
hej szukam tv do salonu, 75 lub 77 cali, musi mieć 120hz minimum i technologie do gier vrr itp, najlepiej tryb gracza. Do jasnego salonu.

szukałem sporo i znalazłem kilka modeli ale może coś innego polecicie, do 10k ale wolałbym coś w okolicach 8 :)

nie musi mieć wybitnego dźwięku bo mam soundbar jbl 800 kupiony już.

lg c31 evo ale nie wiem czy chce oleda
tcl c845/855 , chyba dobry miniled?

dziekuje za pomoc
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jeśli do jasnego, głównie dl gracza to w pierwszej kolejności mini led:
  • 75C 855 za 9399 zł
  • 75C 845 za 6999 zł
  • 75PML9008 za 6499 zł
Plus dodatkowo do każdego pakiet gratisów o wartości 500 zł , plus montaż i dostawa.
 

ziomek91

New member
a widze to jest z tej strony audioviceo.com.pl, nie słyszałem o tej stronie jeszcze rozumiem że dajecie lepsze ceny tutaj żeby sprzedawać ludziom z forum?

a duża jest różnica między 845 a 855? warto dopłacać?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Są wszystkie z polskiej dystrybycji z Polską Gwarancją.
Tak, dla członków forum masz specjalne ceny z pakietem gratisów dodatkowo o wartości 500 zł
Wg mnie warto dopłacić.
Masz dwa razy więcej stref.

Kiedy planujesz zakup ?
 

ziomek91

New member
planuję gdzieś do końca sierpnia kupić bo aktualnie wykańczam mieszkanie nowe i czekam na niektóre rzeczy i tak jak np drzwi, a wprowadzić tam się chcę jak już wszystko będzie bo mam gdzie mieszkać teraz, jednak salon już mam kanapę szafkę rtv itp, więc teoretycznie mogę i teraz jak coś fajnego wpadnie a mogę i za miesiąc jak nic nie będzie.

Widzę jeden problem w tym TCL on ma matrycę VA która ma słabe kąty widzenia, u mnie mieszkanie jest duże, salon jest duży, sama kanapa ma 3m80cm więc siedząc z boku może być lipa bo podobno ta matryca ma naprawdę słabe kąty widzenia, co myślisz?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz znów kilka ograniczeń.
Brak wszystkich HDRów. Nie odtwarza wszystkich systemów.
Zamknięty system.

Kąty widzenia TCL do opisanych warunków ,będą bardzo dobre.
Masz wysoką jasność, matrycę 144 Hz., otwarty system, większą liczbę stref.
Ma też większą pamięć.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
TCL 75C855 za 7899 zł z pakietem gratisów dodatkowo o wartości 500 zł
Bez pakietu 100 zł taniej.
 
Do góry