TV 65'' do 5000zł

mps6

New member
Witam po długiej przerwie :) moja stara plazma odmawia już posłuszeństwa więc przyszedł czas na zakup czegoś nowego. Szukam TV o przekątnej 65 cali główne przeznaczenie to gry 4k z Ps4 pro, pozatym premiera konsol nowych generacji już za rok więc chcę się przygotować :). Jakie modele są warte zakupu do tej kwoty (między 4000zł a 5000zł)? Zastanawiałem się nad samsungiem q6 ale przekracza budżet. Zależy mi na niskim lagu oraz tym aby TV dobrze radził sobie z ruchem, nie smużył ect. Nie mam preferencji co do marki TV. Zależy mi na dobrym panelu.
 

barburian

New member
Bez reklam
Sięgnij głębiej do kieszeni, lub kup na raty - a cel to OLED 65 cali za 6 tyś ,
zgłoś się do KIKI-ego tu na forum , da Ci dobrą ofertę.
 

mps6

New member
Spoko, zgloszę się do Kikiego, oled 65 za 6k? Jaki model można dorwać w tej kwocie? Chyba skusze się na system ratalny, sporo wydatków i nowy członek rodziny na świecie więc raty dobra opcja :).
 

mps6

New member
Kto produkuje to Hitachi, panel jest z LG? Bo może się myle ale Turecki Arcelik i Vestel mają licencje np. Na grundig I chyba, podkreślam chyba Hitachi. Jak bede mieć chwilkę to napisze do Ciebie Kiki i ustalimy szczegóły. Ps. Jaki input lag w 4k ma ten Hitachi w trybie gra?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Panel z LG, produkuje Vestel. Input Lag jeszcze 65" nie zmierzyłem.
Zmierzę dziś.
 

mps6

New member
No to Hitachi zakupiony. Prawdopodobnie w środę będzie u mnie w domu. Podziele się wrażeniami gdy go otrzymam.
 

mps6

New member
Nastapiła nagła zmiana decyzji :bober: . Jednak odpuściłem Hitachi. Myśle z Kiki nad innym modelem.
 

mps6

New member
Jednak ostatecznie odstraszylo mnie wypalanie. Ja naprawde duzo gram wiec obawiam sie "powidokow". Teraz wacham sie pomiedzy Samsungiem, Sony oraz LG. 65 cali cena tak do max 7500. Jakies propozycje? Lag w 4k przy HDR uruchomionym od 35ms w dół.
 

SLAV7

New member
Bez reklam
Z opisu wynika, że TV ma być do gier. Oznacza to, że matryca powinna być raczej 100 HZ i te TV to mają. Dodatkowo niski imput lag i brak zagrożenia ewentualnymi wypaleniami.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To masz LCD Sony 65XF9005 - póki jeszcze jest w sprzedaży.
LCD Philips 65PUS8303 .
Samsung 65Q70R za 6550 zł
 

dochtor

Member
Masz jeszcze LG 65sk8500 aktualnie za 4.4k w Neonet
 

Attachments

  • Screenshot_20190702-171056.jpg
    Screenshot_20190702-171056.jpg
    31,8 KB · Wyś: 19
Do góry