TV 65" do 10000,-

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Zaręczam, że z Androidem sobie poradzisz. A cena Philipsa jest bardzo atrakcyjna z kalibracją dla niebieskich. Czerń, głębia obrazu, Ambilight zrobią wrażenie !
 

strider

New member
Obecnie skłaniam się ku Sony KD-65X8505C - można obecnie kupić w niezłej cenie ~7800,- co o tym sądzicie?
 

strider

New member
Tak jak pisałem, tak zrobiłem i zakupiłem Sony KD-65X8505C w promocyjnej cenie 7700,- w sklepie tym co to robi tzw. rabaty technologiczne. Bałem się trochę tego zakupu ze względu na wspominane w różnych miejscach problemy ze stabilnością systemu. Chciałbym się z Wami podzielić krótkimi refleksjami z bodajże miesięcznego użytkowania tego TV. Nie jestem, co prawda hard-user'em i nie instaluje na nim wszystkich możliwych aplikacji jak opętany. Korzystam z TV z dekodera po HDMI przez amplituner, konsoli, internetu (zainwestowałem w bezprzewodową klawiaturę z gładzikiem Microsoftu - działa bez zająknięcia), youtube'a, blu-ray'a itd. Zainstalowałem na początku wszelkie dostępne aktualizacje i powiem, że odpukać, ale mi ten TV nie zaliczył nawet najmniejszej przycinki. Obraz według mnie jest przynajmniej bardzo dobry, a inny TV nie wisi obok by porównać. ;)

Jedna kwestia mnie jednak niezmiennie zastanawia - kiedy będą jakieś materiały w 4k? Ile można oglądać demka jaszczurek i zachodów słońca na YT? Blu-ray to póki co jest przecież co najwyżej FullHD. Netflix'a jeszcze nie wykupiłem. Generalnie ta technologia się totalnie marnuje, a na horyzoncie pojawiają się już jakieś kolejne wielokrotności K. Na dzień dzisiejszy wydaje mi się, że można by było kupić najlepszy możliwy TV FullHD i nie słuchać pitolenia sprzedawców w marketach: "Proszę Pana, 4K to jest cztery razy lepsza jakość obrazu niż FullHD!!" Otóż wiedziałem, że to bzdura na resorach, ale teraz jestem o tym przekonany jeszcze mocniej.
 

krzysbiker

New member
mam ten sam dylemat co wybrac zastanawiam sie tez nad modelem samsung ue65ju7000 lub kd-65x8505c oba posiadaja matryce 120hz gdzie wychaczyłes ta cene 7800 za tego soniacza?
 

strider

New member
Oj nie wiem, czy można tak na forum "reklamować" - taki duży niemiecki market rtv&agd działający na polskim rynku. Natomiast sam model ja ze swojej strony polecam.
 

dentestika

New member
samsung ue65JU7000 czy LG 65UF800V lub 860V

Witam,
kiedyś pisałem że tv nowy potrzebuję, nie wiedziałem o co chodzi z tymi modelami itp.
NA dzisiaj dojrzałem do decyzji zakupu i wybór mam między :
samsung ue65ju7000 w cenie 7899 lub
LG 65UF800V za 7399 lub
LG 65UF860V za 8799

pomijając ceny, który model z powyższych daje najlepszy upscaling i najbardziej nada się do filmów?
nie interesuje mnie sony czy philips ze względu na androida. musi być płaski ze względu na obudowanie meblem ;)
Co radzicie do oglądania głównie wieczornego , z nc+, hbo go, zwłaszcza filmy, czasem sport.
dzięki z góry i pozdrawiam

aha - czy bać się kupowania wyprzedażowego tv poekspozycyjnych i potestowych z marketów elektronicznych?
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Kupowanie TV powystawowego/potestowego przysporzy Ci później nerwów. Weź pod uwagę fakt, ze taki TV śmiga średnio 12h dziennie włączony i może się okazać, że kupisz TV, który w dniu zakupu będzie miał takie zużycie jak TV , który Ty używałbyś przez 5 lat.
 

irroo

Klub HDTV.com.pl
VIP
Do wieczornego oglądania również polecę Samsung ue65JU7000, przesiadłem się z plazmy i anie chwili nie żałuję.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Android jest zdecydowanie lepszym rozwiązaniem multimedialnym - kto ma ten wie. A o co chodzi z tą chińszczyzną bo nie załapałem ?
 

krzysbiker

New member
kiki kazdemu polecasz te philipsy zaraz napiszesz dla niebieskich specjalne ceny rozumiem ze masz w tym udziały ale kierujmy sie tym do czego ma ten tv słuzyc czy ma sie zacinac czy ma miec dobry obraz czy ma płynnie otwierac wszystkie formaty i byc kompatybilny

kolego wez sobie tylko dysk twardy i podepnij go pod tv ja jak wczesniej pisałem myslałem o sony 65x8505c po podpieciu podt tv który ma androida to całkowicie sie zawiesił i odmówił posłuszenstwa natomiast 65 ju7000 bez zadnych problemów smiga mam go juz prawie miesiac i jestem bardzo zadowolony moze za rok tego androida opanuja
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Widać nie sprawdzałeś Philipsa czy Sony z Androidem.
Z poziomu Mx Playera odtwarzają wszystko .
Wszystkie formaty i są kompatybilne.
 
Do góry