TV 65" dla całej rodziny - 120Hz - 4500zł

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
christiansta
Masz bardzo dobre modele :
- Philips 65PUS7303 za 4300 zł
- Philips 65PUS7502 za 4699 zł
- Samsung 65NU 8042 za 4950 zł
- TCL 65X2 za 4999 zł
- TCL 65DC760 za 4099 zł
- LG 65 uk 6500 za 3799 zł
 

christiansta

New member
Dzięki kiki za pomoc, chyba skusze się na tego Samsunga bo widzę, że jako jedyny ma 120 Hz matrycę, Gdyby Philips miał 120 Hz to ambilight by mnie skusiło :) A może będziesz się orientować bo gdzieś wyczytałem, że poniżej 65 cali te samsungi mają 60 Hz matryce ?
 
Ostatnia edycja:

TomekOp

Member
Dzięki kiki za pomoc, chyba skusze się na tego Samsunga bo widzę, że jako jedyny ma 120 Hz matrycę, Gdyby Philips miał 120 Hz to ambilight by mnie skusiło :) A może będziesz się orientować bo gdzieś wyczytałem, że poniżej 65 cali te samsungi mają 60 Hz matryce ?


Ten samsung 8042 to bubel. Nie odtwarza wszystkich plików filmowych, nie ma dts-u, na filmach z napisami rozjasnia się ekran podczas wyswietlania tych napisów.
 

kaper.1981

New member
Bez reklam
Mam tego Samsunga i sobie chwale w kategorii jakosc cena nie ma konkurenta. Rozjaśnia obraz podczas napisów tak samo jak inne tv tej marki w tym roku i te z serii Qled też, tak samo jak one nie przepuszcza przez optyka dtsu i nie otworzy kinowej rozdzielczości 4k ale to akurat nie problem bo 99% filmów takiej nie ma więc to nic wielkiego. Nie ma telewizorów idealnych i takim na pewno nie jest nu8000 ale w swojej klasie nie ma konkurencji bo samsung się postarał .
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Samsung faktycznie pojechał z cenami , ale konkurencja jest ogromna i zdecydowanie lepiej wyposażona i ... tańsza.
Do tego Samsung nie ma w niej DTSu - a inni mają.
Mają też zdecydowanie większe możliwości, więcej aplikacji.

Dla niebieskich dostępny i Samsung i Philips w specjalnej cenie.
 
Do góry