TV 65' 4k do 10 tyś

Który telewizor 65' UHD wybierasz?


  • Total voters
    0

piteron

Active member
Bez reklam
Ja bym wybrał ten ktory współpracuje z tanimi kablami
I nie jest to mój drogi Panie off top
Autor wątku o to zapytał a Ty jako pierwszy udzieliles odpowiedzi zresztą jako jedyny tak brzmiącej ze to niby w droższych kablach HDMI jakość obrazu jest lepsza. Podpierasz sie jakimiś ścianami fabrykami w Mławie a ja napiszę krótko
Sygnał cyfrowy nie jest interpretowany przez żadne urządzenie tak jak ma to w minimalnym stopniu w sygnale analogowym. Wiec jeśli wpuścisz w kabel rząd jedynek i zer z jednej strony to z drugiej strony musi wyjść dokładnie taki sam rząd jedynek i zer. Jeśli z jakiegoś powodu nie wyjdzie to jeszcze nie widziałem kabla który miał by wbudowany system korygujacy a skoro go nie ma to po prostu albo obraz bedzie albo go nie bedzie
KROPKA
To o czym piszesz to konfekcja. Tu zgoda sa kable lepsze gorsze i wybitne. Ale nie kazdy potrzebuje kabla ze srebrną linią transmisyjną i srebrnymi lutami. Taki kabel wytrzyma dluzej to prawda,ale jeśli będzie sprawny to bedzie działał dokladnie tak samo jak kabel wyprodukowany nawet jak to nazwaleś sznurka byle by zachował sie tak jak napisalem wyżej
Temat przerabiany wielokrotnie w internecie i jako jedyny jesteś Krzysztofie ktory głosi takie teorie wśród osób opiniotwórczych . Celowo pomijam osoby ktore takie kable mają bo wiem co można człowiekowi wmówić
Nie raz już slyszalem na niejednej wystawie audio ze kabel oprtczny5 nie może byc zagiety bo zaburza to scenę dźwiękowa


Więc nie nadużywaj swojej wladzy bo to bardzo nie aleganckie. Nikt tu nikogo nie obraża tylko pisze o swoich przemyśleniach na dany temat. A autorem tematu nie jesteś. Więc albo odpowiadaj na pytania autora tematu albo tylko czytaj i powstrzymaj sie od tworzenia nowej technologi przesyłu cyfrowego przez HDMI

Wysłane z mojego SM-N910C
 
Do góry