TV 65' 4k do 10 tyś

Który telewizor 65' UHD wybierasz?


  • Total voters
    0

pudel_hc

New member
1.Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? 16m2 plus cześć jadalna 9m2, pokój w kształcie litery L
2.Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? 3,7metra
3.Ile osób zasiada przed telewizorem ? 2-3
4.Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu ? na wprost, ale siedzisko ma długość 3,5 metra,więc lekkie kąty też będą
5.Telewizor ma stać czy ma wisieć ? stać
6.Jak słońce świeci w pokoju ? z boku ekranu od zachodu
7.Jaki masz obecnie telewizor ? Samsung LE40C650L
8.Co chcemy aby telewizor posiadał ? Dobry obraz dający frajdę z oglądania, dobre skalowanie, bo materiał 4K nie ma za dużo
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora ? NC+
10.Jakie urządzenia? PS3, może kiedyś PS4, dysk twardy i komputer czasami
11.Ile godzin dziennie ma pracować telewizor ? około 5-9 h
12.Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? nie wiem
13.Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? filmy
14.Czy zamierzasz serfować po internecie ? może
15.Czy zamierzasz grać w gry? czasami
16.Preferencje co do marki ? nie mam
17.Preferencje co do wielkości ? 65'
18.Co Cię denerwuje w telewizorach ? zły obraz
19.Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? głównie wieczorami
20.Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? 8000-10000, górną granica jeśli naprawdę warto dopłacić
21.Czy telewizor ma mieć 3D - może mieć

Witam. Szukam, czytam i czytam i nie wiem. Na który warto wydać pieniądze?
Moje typy :
Samsung UE65JS8500
Philips 65PUS7600, tu ciekawy ambilight
Sony KD-65X8505C
Może coś innego?
 

barburian

New member
Bez reklam
65JS8500 nie wart tych pieniędzy ,wadliwe podświetlanie

65X8505C - obraz kapitalny ale problemy z androidem czasem

65UF950V - super TV ,bardzo fajny system, w nocy przy zgaszonym świetle może brakować trochę czerni, jeśli nie oglądasz w super ciemnicy to się nada . Brak wsparcia HDR

65KS8000 - cena obecnie 10.800 , trafiają się wypalone pixele, odchodząca obudowa , źle spasowana matryca. Ale generalnie super TV

65DX750 - cena obecnie 10.600

Generalnie musisz iść do sklepu z pendkiem USB i swoim materiałem
każdy TV przetestuj na tych samych ustawieniach i stwierdzisz co Ci pasuje.
Nikt za Ciebie nie wybierze. I nie słuchaj w 100% nikogo bo każdy ma inne warunki i każdemu podoba się coś innego
 

pudel_hc

New member
Samsung można kupić już za 9400, w tym 400 do wydania w Decatlonie, a Philips 65PUS8601 jest ciekawą opcją ale cena wyższa. W philipsach przemawia do mnie ambilight. Sony jest najtańszy.
 

barburian

New member
Bez reklam
A jak Ci się nie śpieszy z zakupem i wytrzymasz kwartał to poczekaj
na Philipsa 65PUS7601 Direct Led i 128 stref wygaszania .
 

rafcio76r

New member
Bez reklam
Brak odpowiedzi od tej osoby i czy osoba sprzedająca jest godna polecenia?

Jeśli to TV używany, to ja bym w życiu nie kupił. Istnieje poważne ryzyko, że właściciel TV (jeśli jest używany) nie jest zadowolony z jakości TV, a tego niezadowolenia nie może "rozwiązać" bezpłatna usługa serwisowa. Może to być ogólne rozczarowanie TV lub sprawa "kiepskiego" egzemplarza (np. duża ilość chmurek - clouding). Przyczyną sprzedaży mogą być też częste zawiechy TV (problem znany na Philach) i właściciel ma już dość tego TV, zwłaszcza, że kupionego za niemałą kasę.
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Gość nawet nie pokusił się, żeby am zajrzeć. Gdybym miał dychę na ten cel to nie wahałbym się ani sekundy. Szczególnie, że jest kilka sztuk.
 

rafcio76r

New member
Bez reklam
Jesli myslimy o tej samej osobie to są to TV fabrycznie nowe w cenie ok. 10K
ale bez faktury czy paragonu.

Brak faktury/paragonu = brak gwarancji - chyba by mnie musiało pogiąć, żeby kupić TV za sporą kasę bez gwarancji producenta, nawet gdyby TV był nowy, no chyba, że za 30% wartości rynkowej.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Są dostępne z fakturą z gwarancją, kalibracją w najlepszej cenie w Polsce dla niebieskich członków forum.
 

pudel_hc

New member
Brodacz zajrzałem i dostałem ofertę, ale na innym forum od użytkownika localoca, to chyba ta sama osoba co Kiki. Tak jak rafcio pisze to sporo pieniędzy za coś bez rachunku i trzeba napewno najpierw zrobić przelew komuś bez umowy. Kiki czy na ten tańszy philips też jest faktura? Ja nie jestem niebieski tylko szary. Jak jest dla szarych?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dla szarych masz ceny oficjalne ale też najlepsze w Polsce.
Pozostałe info masz i tu i na elektrodzie.
 

pudel_hc

New member
Żalujesz 20 zł by zaoszczędzić kilka tysięcy? Sorki ale nie pojmuję.
Tak szczerze to nie wiedziałem o co chodzi z kolorami. Może za staż, za ilość postów, a to kupić można. Ha. Teraz już wiem, ale nie zdecydowałem się jeszcze, więc nic nie zaoszczędzę. Zastanawiam się czy nie kupić 75'. Samsung ue75h6400.
 

piteron

Active member
Bez reklam
2 klasy niżej bo co? Bo tylko FHD?
Jeśli 75 zachowuje sienjak 65 to moim zdaniem obrazowo wszystkie obecne telewizory (oprócz oleda) są dwie klasy niżej
 
Do góry