TV 60 cali

slawko_23

New member
Bez reklam
To tylko takie rozważania akademickie. Torzeba zobaczyć dany tv przed zakupem a nie kupować w ciemno. Fakt, że przez neta można oddać ale jednak to kłopot. IPS w takim Lg to nie musi być ten sam IPS co w wysokim modelu Panasonica. Według mnie tv 55CX750 gra świetnie. Oczywiście możesz rozważyć inne modele. Czy zagięty? Mnie wkurzają napisy na TVP info lub TVN 24 na zagietym tv.
 

Kilmar

New member
To tylko takie rozważania akademickie. Torzeba zobaczyć dany tv przed zakupem a nie kupować w ciemno. Fakt, że przez neta można oddać ale jednak to kłopot. IPS w takim Lg to nie musi być ten sam IPS co w wysokim modelu Panasonica. Według mnie tv 55CX750 gra świetnie. Oczywiście możesz rozważyć inne modele. Czy zagięty? Mnie wkurzają napisy na TVP info lub TVN 24 na zagietym tv.

Jasne - optymalnie byłoby zobaczyć wszystkie TV stojące obok siebie i wyświetlające jednocześnie ten sam materiał. Tyle, że to mało realne. A poza tym w MM czy w jakimś Saturnie wszystkie TV "wyglądają pięknie" i "są idealne". Stąd potrzeba podpytania się na forum który jest rzeczywiście dobry i wtedy można pójść go obejrzeć.
 

rafcio76r

New member
Bez reklam
Chętnie zamieniłbym swojego Thomsona na tego Panasa.....mój stary panas TX-L42ET5E pod względem płynnosci na tym samym sygnale połyka tego thomsona

Powiedzmy sobie szczerze, Thompson nigdy nie był wybitną marką, to dolna półka jakościowa i tyle. Chińczycy tego nie zmienili. Phlilps przed laty dawał dobrą jakość, a teraz co zostało, od lat problemy z softem. W mojej opinii Chińczycy - na tym polu - są daleko w tyle za Koreańczykami i Japończykami. Dlatego nie mam przekonania do ich produktów z zakresu TV :)
 
Do góry