TV 60 cali

Kilmar

New member
Ni mniej, ni więcej
Będę siedział na wprost ok 4m od TV więc wielkość ma znaczenie a 65" nie wejdzie.
Przy okazji z tej odległości 4k jest bezsensowne (chyba że w tej samej cenie)

Chciałbym 3D ale się nie upieram

"SMARTność" ma dla mnie mniejsze znaczenie
Ważniejszy mały input lag - będę podłączał xboxa

Dodam, że cena powinna być rozsądna - jak najbliżej 6000 PLN

Jakieś propozycje?
 
Ostatnia edycja:

aksulK

New member
... To mój kandydat na nowy tv po wtopie z Thomson 55 ua9806

Witam

mógłbyś przybliżyć temat

czy chodzi Ci o Twój post

Witam...tak się bawie od kilku dni ustawieniami tego tv i męczy mnie kwestia płynności obrazu...przy szybszych ujęciach obraz na konturach postaci jakby strzępił się i robi się taki brzydki,jakby gubił klatki ...nie wiem jak to nazwać. Wydaje mi się,że opcja odpowiedzialna za płynnośc w tym telewizorze to Motion clarity , i
pod opcje: motion interpolation(yes\no)...led motion clarity(0-
100)...blur reduction (0-10). Wszystkie 'polepszacze' wyłączone. Próbuję na wszystkie sposoby (chyba),a efektu jak nie było tak nie ma.
Jeśli komuś udało się go ustawić tak,że obraz jest naprawdę płynny,proszę o pomoc w ustawieniach bo już mi ręce opadają.
 
Ostatnia edycja:

aksulK

New member
Witam

chodzi o Thomson 55UA9806

EDIT:


już doczytałem, chodzi o płynność obrazu

a czy sprawdziłeś na innym źródle niż DVB-T
 
Ostatnia edycja:

racuh

Banned
Dokładnie, nie wiem jak u innych,ale w moim są spore problemy z płynnoscią obrazu ,niestety posiadam tylko dostęp do sygnału dvb-t ( być może tu tkwi przyczyna ), chodź przez usb i youtub jest to samo.

Widzę że kolejny TV zachwalany w testach na tym forum i znowu okazuje się że jest to niedopracowany bubel.

Coś mi się wydaje że do testów powinny być brane TV losowo kupione a nie wyselekcjonowane Golden Simple. Bo w ten sposób każdy będzie miał zajebiste parametry, a w domu przeciętny Kowalski będzie sobie włosy wyrywał że zakupił taki szajs.
 

aksulK

New member
Hmm

To już nie wiadomo które TV jest godny uwagi,
Thomson uzyskał wysoką ocenę, Panasonic cx700 słabą - według @kiki nie polecany, tak samo jak @kiki poleca Philipsy, a użytkownicy wyrywają sobie włosy, bo po ostatniej aktualizacji tunery padły 6500

Wysłane z mobilnego za pomocą Tapatalk.
Proszę wybaczyć wszelkie literówki
 

racuh

Banned
Hmm

To już nie wiadomo które TV jest godny uwagi,
Thomson uzyskał wysoką ocenę, Panasonic cx700 słabą - według @kiki nie polecany, tak samo jak @kiki poleca Philipsy, a użytkownicy wyrywają sobie włosy, bo po ostatniej aktualizacji tunery padły 6500

Wysłane z mobilnego za pomocą Tapatalk.
Proszę wybaczyć wszelkie literówki

Należy zwrócić uwagę że Panasonic ma złe opinie tylko na tym forum, na angielskich uznali że jest to super TV, i oceny porównywalne z droższymi Sony, więc coś jest chyba nie tak. Na konkurencyjnym forum wyszedł bardzo dobrze.
 

hungary

New member
Chętnie zamieniłbym swojego Thomsona na tego Panasa.....mój stary panas TX-L42ET5E pod względem płynnosci na tym samym sygnale połyka tego thomsona
 

racuh

Banned
Chętnie zamieniłbym swojego Thomsona na tego Panasa.....mój stary panas TX-L42ET5E pod względem płynnosci na tym samym sygnale połyka tego thomsona

Aby dostać dobry model trzeba dzwonić do dystrybutora i powiedzieć że chce się przetestować TV i umieścić dane w sieci to wtedy będą dawali wyselekcjonowane.

Sam mam w kuchni 32 calowego E5E i jest rewelacyjny ale dużą różnicę robi rozmiar, na większym widać więcej szczegółów i więcej niedopatrzeń.
 

Kilmar

New member
Zainteresuj się modelem Panasonic 60 AS800E.

Tak - widziałem tę ofertę i TV mi się spodobał i cena też
Natomiast ma matrycę IPS a z tego co później doczytałem wychodzi, że skoro praktycznie z boku nie będę oglądał TV to zdecydowanie lepsza byłaby dla mnie VA. Ale może się mylę?

Na marginesie - obecna cena to już 6990 :-(
 
Do góry