Tv 60-65 do 4.500 zł

Brylant_22

New member
Witam, potrzebuje konkretnej rady bo wychodzi na to im więcej czytam tym większy mętlik w głowie do rzeczy.

Nie chcę wydawać strasznie dużo kasy na telewizor chciałem kupić 55 cale sony KD-55XE7005, wybrałem się z żoną do sklepów żeby popatrzeć na tv i żona uparła się na 65 cali i nie chce zmienić zdania na mniejszy! W sumie też większy bardziej mi się widzi oglądać będziemy go z odległości 3-3.5m.

Telewizor będzie używany rzadko nawet bardzo, czasem zagram na konsoli (xbox one x, ps), obejrzymy jakiś serial z netflixa, i pewnie też jakiś film z laptopa z jakiegoś serwisu www (filmy w słabej rozdzielczości). Żadne sporty i ich oglądanie nie wchodzi w grę gdyż w ogóle nas to nie interesuje, tv (nc, polsaty) też nie ew. to co odbiera normalna antena.
Dlatego maksymalna kwota jaką mogę przeznaczyć to 4.5 tyś zł.
Najbardziej obawiam się przy tych calach jak będą wyglądały filmy w słabej jakości czy nie będę widział kwadratów :?:.

Moje głowne pytanie to który model jest bardziej godny polecenia:

TCL U65S7906 - 3,990 zł
TCL U65P6046 - 4,490 zł

czy może lepiej

PHILIPS 65PUS6121/12 - 3,999 zł

Czy polecacie coś innego może jakiś LG, samsung w tej cenie?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
W zupełności wystarczy Ci TCL 55S7906.
Bardzo dużo ludzi jest zadowolonych z niego.
 

Brylant_22

New member
Czyli polecasz 55 nie 65, możesz napisać dlaczego z tego co czytałem tutaj to ponoć im większy tym lepszy a i żona woli 65.

I chciałbym wiedzieć czym różni sie S79 od P60. Dziękuje.
 

janusz

New member
Bez reklam
Chyba Kiki sie pomylil z calami? jednak za P60 moze przemawiac android. Kodi odtworzy Ci filmy ze stron www bez podlaczenia komputera.
 
Ostatnia edycja:
Do góry