TV 58-65 do 3000/4000

Witam,
właśnie będę zwracał telewizor PHILIPS LED 58PUS8535/12. Pierwszy miał wypalone piksele a drugi strasznie nieregularne podświetlenie (widać to było nawet w zwykłej tv).

Stąd pytanie co możecie polecić innego? Philips miał 58 cali i wydawało się, że to minimum do salonu (30m2), 3m od TV.

Amilight nie zrobił na mnie wrażenia jakoś specjalnie. Fajny bajer ale nie decydujący. Android podobał mi się mniej niż webos w poprzednim LG.

Głównie TV służył będzie do oglądania filmów (Netflix, HBO Go, Chili, Rakuten) i tv satelitarnej (Canal+) oraz do grania na Xbox One X (poprzednia generacja).Dodatkowo w przyszłości będzie podpięty soundbar.

Jakieś propozycje lepsze od tego Philipsa w budżecie do 4000? Czy zostawić Philipsa bo nic lepszego nie będzie?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To masz bardzo dobre modele:
- LG 65Nano 863 za 3999 zł
- TCL 65C815 za 3999 zł
- Philips 70PUS8535 za 3999 zł
- TCL 65C725 w programie gdzie sam wybierasz ceny. Podaj maila to CI wyślę cały program
- Philips 58PUS8535 za 2999 zł ( sprawdzamy przed wysyłką przy kalibracji)
Masz dodatkowo dla niebieskich pakiet gratisów do każdego modelu.
 
Poszedł priv.

Który będzie najlepszy w tej cenie?
Podoba mi się LG - miałem poprzednio i uważam, że webos jest świetny - wraz z pilotem magic. TCL mi się podoba bo wydaje się w tej cenie przyzwoicie wyposażony. Ale obawiam się trochę Androida czy nie zwolni.
Który będzie miał najmniejsze przejaśnienia ekranu?
Czy w ogóle coś w tej cenie z podświetleniem innym niż krawędziowe znajdę?

Philipsa chyba odrzucę bo ambiight nie zrobił na mnie wrażenia a w samym TV nie podobała mi się gruba srebrna ramka. Dodatkowo w moim egzemplarzu była jakaś niedorobiona (obdarta, wytarta)...
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Android nie zwolni i to jest extra model.
Promcja jest tylko do niedzieli bo podnieśli już ceny.
 
Android nie zwolni i to jest extra model.
Promcja jest tylko do niedzieli bo podnieśli już ceny.

To czekam na maila. Wczoraj napisałem priva.
Mam dylemat między LG a TCL C815. Chyba że C725 byłby lepszy? Tylko on ma 50Hz. Choć to nie jest decydujące. Bo ogólnie to jestem już zdecydowany na jeden z tych modeli co podeslales.

PS. Dodam jeszcze, że TV będzie wisiał na ścianie.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ja bym wybrał TCL C815 - to model ktróy został wybrany jako najlepszy LCD w Europie w klasie cena do jakości (Eisa best Buy)
Masz go dla niebieskich z pakietem.
 

jasssu

New member
Ja bym na twoim miejscu wymienił ten TV na inny ten sam model. Jeżeli oczywiście nie jesteś uprzedzony do marki. :)
 
Dzięki wszystkim. Dzięki kiki.
Ostatecznie sytuacja rozwinęła się tak, że zawiozłem Philipsa do sklepu jako zwrot ale zaproponowali TCL C815 w cenie 3999 + rabat + jakieś pierdoły, dowóz i sprawdzenie TV u mnie + możliwość zwrotu. W sumie skorzystałem bo wydawało się sensowne. TV przyjechał - wszystko było spoko. Po 4 godzinach grania pojawiły się szare placki na dole ekranu - TV pojechał z powrotem. W ramach wszystkiego dzisiaj jedzie LG 65NANO863 w dobrych pieniądzach + dorzucili za 700zł soundbar LG SL6YF (pewnie resztki starej serii). Niby nie jakiś super ale w tej cenie chyba warto. Mam dalej 14 dni na zwrot w razie czego :)
Pytanie czy ten soundbar podłączyć po HDMI?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Po HDMI wystarczy.
Ja bym dozbierał do Oleda 65" i nie musisz wówczas iść na kompromis.
 
Do góry