TV 55" do 3500 zł

jakub 7777

New member
Poza 3D nie ma żadnej różnicy w tych modelach, mnie też zakup Philipsa nie przekonał, szczególnie, że kilku znajomych kupiło modele 4K i żałują tego wyboru, a i opinie na forach są podzielone. Sam zakupiłem 755C.

w innym poście pisałeś że dałeś za niego 3150, można wiedzieć gdzie i jak dawno temu bo może ich już nie być , z góry dziękuję Ci za odpowiedz i pozdrawiam.
 

suchy0070s

New member
Ten tv kupiłem na allegro, w sklepie WegaTv prawie 2 tygodnie temu. Poleciłem je też kilku forumowiczom, oni też je zakupili i są bardzo zadowoleni. W chwili obecnej chyba już się skończyły, a było to sprawdzone źródło. Jak chcesz to na priva prześlę Ci nr tel i się dopytasz czy jeszcze będą. Jest jeszcze godny polecenia Samsung ue60j6240aw, w tej chwili w Saturnie za dobrą cenę 3254 PLN https://saturn.pl/rtv-i-telewizory/telewizor-samsung-ue60j6240aw
Polecam zrobić profesjonalną kalibracje w tych tv, żebyś wyciągnął z nich maxa.
https://saturn.pl/rtv-i-telewizory/telewizor-samsung-ue60j6240aw
 
Ostatnia edycja:

jakub 7777

New member
Ten tv kupiłem na allegro, w sklepie WegaTv prawie 2 tygodnie temu. Poleciłem je też kilku forumowiczom, oni też je zakupili i są bardzo zadowoleni. W chwili obecnej chyba już się skończyły, a było to sprawdzone źródło. Jak chcesz to na priva prześlę Ci nr tel i się dopytasz czy jeszcze będą. Jest jeszcze godny polecenia Samsung ue60j6240aw, w tej chwili w Saturnie za dobrą cenę 3254 PLN https://saturn.pl/rtv-i-telewizory/telewizor-samsung-ue60j6240aw
Polecam zrobić profesjonalną kalibracje w tych tv, żebyś wyciągnął z nich maxa.
https://saturn.pl/rtv-i-telewizory/telewizor-samsung-ue60j6240aw

jeszcze raz dziękuję za odpowiedz i pozdrawiam.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
W klasie 3500 masz tylko dwa modele :
- TCL 58S7806 za 3199 zł
- Philips 55pUS6561 za 3559 zł
 

Boro69

New member
Witam ponownie,
czy po tych kilku miesiącach od mojego pierwszego posta Sony 55W805C będzie nadal dobrym wyborem? Wiem, że to tylko FHD, ale w moim przypadku w grę wchodzi kablówka UPC albo odtwarzacz DVD. Czy w związku z tym warto szukać TV z 4K?
Zastanawiam się jeszcze nad KD-55XD7005B z 4K bo mniej więcej cena porównywalna.

Możecie coś polecić z 55" w cenie do 4000 zł? Tylko nie Philips, TCL i LG, bo nie mam przekonania do tych marek.
 

Adan911

New member
Dołączę się wątku.
Poszukuję TV 55-60 cali, Matryca matowa VA z pełnym RGB, 100 Hz, dobre skalowanie z SD i innych materiałów gorszej jakości. Imput lag umożliwiający zabawę na konsoli XBOX One. Źródło sygnału Cyfrowy Polsat dekoder DH 6000. Internet sporadycznie/wcale. Rozdzielczość FHD. 4k nie wykorzystam, Xbox One, CP max FHD. Internet LTE szybki ale i szybko się kończy.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ale problem w tym, że dobrych fullhd nikt nie produkuje już.
A dobre 4K i owszem.
I dostaniesz bardzo dobre modele i to 4K :
- Philips 55PUS7101 za 3999 zł
- TCL 60P60 za 3699 zł z pakietem
- TCL 55C70 za 3299 zł
 

szejkus

New member
Witam. potrzebował bym pomocy w wyborze 55 cali tv do 3000zł
zastanawiałem się nad:
Telewizor SAMSUNG LED UE55MU6102
Telewizor LG LED 55UH6507
telewizor LG LED 55UH605
lub może coś innego do oglądania tv i filmów.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Boro 69 - Jeśli chcesz 100Hz to w klasie cenowej masz tylko Philipsa 55PUS6561 za 3599 zł z kalibracją.

================
Szejkus - To sprawdź koniecznie jeszcze TCL 55P60 za 2750 zł z kalibracją i pilotem do obsługi głosowej gratis, TCL 55C70 za 3399 zł i kalibracja + pilot
 

jarroq

New member
Witajcie.
Podepnę się bo szukam czegoś podobnego.
Potrzebuję FHD 50-55" RGB VA lub IPS 100Hz.
Naczytałem się na tym forum sporo i idealne są dla mnie modele to:
55LF652V od LG
55H6400 od Samsunga.
Problem w tym że już ich nie ma na rynku pierwotnym. Można kupić coś w używce ale trochę strach że utopi się 2K. Zwykle te modele są już po GW albo zostało jej niewiele.
Co z nowości można kupić do 3K z tych dwóch firm?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Full hd nie ma i nie będzie.
Z bardzo dobrych do 3tys zł masz
Thomson 55UC64 za 2850 zł
Tcl 55P60 za 2799 zł
Philips 55pus6401 za 2950 zł
Tcl 55c70 za za 3299 zł
Tcl 55s7906 za 2499 zł
 

Boro69

New member
A co myślicie o LG OLED 55EG910V?

Jeśli moim pierwszym zamiarem był zakup FHD 55W805C za 3500 zł to wydaje mi się, że zdecydowanie lepiej będzie dołożyć i wziąć tego Oleda. Zwłaszcza, że odległość od kanapy to około 3 metry więc różnicy między FHD a UHD przy tej wielkości ekranu raczej nie zobaczę. No i oglądanie TV pod katami więc matryca VA to także nie byłby chyba dobry wybór.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Oled LG - extra telewizor.
Ale ma swoje problemy z powidokami.
A z 5 tyś masz bardzo dobre modele LCD i się nie wypalają.
 

Boro69

New member
Oled LG - extra telewizor
Pytanie czy warto inwestować 5 tysięcy w FHD?

A z 5 tyś masz bardzo dobre modele LCD
Mógłbyś coś polecić? Byle nie Philipsa i nie TCL. Nie mam jakoś przekonania do tych marek. Ze względu na kąty widzenia raczej matryca IPS...

i się nie wypalają.
Plazmy też miały się wypalać, a moja chodzi od ponad 12 lat (odpukać) chociaż jest eksploatowana minimum 8h dziennie :)
 
Do góry