Tv 55" do 3000zl, bez bajerów

wkladzik

New member
Cześć. Szukam jakiegoś TV 55 cali do max 3000zl (wiadomo 100 czy 200zl moge dołożyć). Telewizor bedzie w salonie, w odleglości 3m od kanapy. A co do samego Tv, to najbardziej mi zależy aby obraz był jak najlepszy w tej cenie i żeby TV nie mulił, bo jeden już taki mam:x . Grać na nim nie bede, jestem już za stary na różnego typu bajery, które podbijają cene. Mecze oglądam sporadycznie.
Czesto na forum pojawia sie propozycja samsunga 55nu8000 tylko że przekracza budżet. Jest coś rownie dobrego w tej cenie bez zbędnych wodotrysków ?
 

wkladzik

New member
Na allegro jest taniej, tylko ze boje sie tam kupić, już raz mialem przygode z uszkodzonym podczas transportu monitorem....

Ale wracajac do tematu, jest cos lepszego bez zbednych aplikacji itp.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz dobre modele do tych potrzeb:
Philips 55PUS7303 za 2599 zł
LG 55Sk8000 za 2999 zł
TCL 55DC 760 za 2999 zł
TCL 55C7026 za 2399 zł
 

wkladzik

New member
Bede mial 3-3.5m od ekranu. Obecnie mam pożyczonego lg 42la660s. Telewizor fajny, napewno plusem dla mnie jest pilot tylko troche sie "system" muli. Kupiłbym jakis duzy np 65 cali, ale problem w tym, że musze kupic do domu jeszcze wiele rzeczy, meble, kuchnie zrobic i jeszcze wiele innych i poprostu na duzy dobry TV mnie nie stać.
 

wkladzik

New member
Kiki , a jaki masz tv 65" do 3000zl, zeby mial dobry obraz i kąty ? Na Tv w wiekszosci bede ogladal naziemną telewizje, od czasu do czasu film moze 4k. Tak jak pisalem wczesniej, na smartach, netflixie mi nie zalezy.
 

wkladzik

New member
Sorry za post pod postem ale nie moge edytowac.
65PUS7303

Proste pytanie, czy warto ? Cena okolo 3200zl, w 2018 roku kosztowal okolo 5000tys zl, mysle ze to nie jakiś badziew .
Jesli powiecie ze spoko jest ten tv, to kupuje. Podkreslam, ze w wiekszosci bedzie ogladana naziemna telewizja, i tez prosze wezcie to pod uwage.
 
Ostatnia edycja:
Do góry