Tv 55 cali

Marek3999

New member
Witam. Poszukuję tv do max 3500 zł. Ogólnie ma służyć do oglądania filmów z dysku przenośnego nie posiadam żadnej konsoli, oglądam z 3m pokój jest jasny, 3d może być zobaczę w końcu co to takiego, wynalazłem samsunga h6400 duża przekątna i mieści się w moim przedziale cenowym, tylko że to już zeszłoroczny model ale opinie ma dobre w sklepach go polecają. Czy szukać modelu z tego roku o przekątnej 50 cali taki który zmieści się w moim przedziale cenowym.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Z bardzo dobrych masz już z nowych:
- Sony 50 W 809 z Androidem, KODI, MX PLayer
- Philips 55PFH 5500 z Androidem, KODI, MX PLayer
- Philips 55PFH 55PFH 6500 z Ambilightem potrójnym, Androidem, KODI, MX PLayer
Ze starych - Samsung 55 H 6400
 

Marek3999

New member
no zdecydowałem się na 50 cali nowszy model, w sklepie też doradzali nowszy model, tylko który model z tych dwóch Sony KDL-50W809C czy Philips 50PFH6550/88. Jak patrzyłem dane techniczne to różnice są nie wielkie, sony ma tuner cyfrowy satelitarny phillips nie, ten ma zaś ambilight, w phillipsie ciekawi mnie ten ambi a sony że solidna firma, co polecacie
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Obydwa są na Androidzie.
Philips ma nowszą wersje Androida.
Ma też lepsze wyposażenie.
Philips w wersji PKT a dvb-s.
A potrójny ambilight zawsze zrobi duże wrażenie nie tylko na gościach ale również na Tobie.
 

Marek3999

New member
tego phillipsa w wersji pkt nie mogę nigdzie znaleźć na żadnym ceneo go nie ma, no i chyba zostanę przy tym Phillipsie 50PFH6550/88 dziękuj za radę odezwę się jak będzie chodził już
 
Do góry