TV 55 cali do salonu do 4500

slawko_23

New member
Bez reklam
Inny typ matrycy Lg IPS, sony VA. A za tym idzie kontrast Kąty i kolor na plik i na minus. Czerń, kontrast będzie miał lepszy sony. Samsung ma z kolei nano kryształy ale jest mała afera bi 55 ma inną matryce niż 50 z tej samej serii i inne parametry (gorsze). Możesz poszukać testów odnośnie Ju 6800.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To zostałbym zdecydowanie z Sony.
Ale masz teraz Philips 55PFT 6550 na matrycy natywnej 100 Hz, z Androidem, KODI, MxPlayerem, Ambilightem.
 

bobwoj

New member
Ten Philips wydaję się strzałem w 10 :).
Jest w cenie LG, a posiada lepszą matrycę, co za tym idzie lepszą jakość obrazu, tak?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
No tak, bo masz pełną płynność obrazu. Ale jest też równo podświetlona matryca, a wyposażenie daje Ci ogromne możliwości.
 

kazo

New member
Jeżeli to nie problem podepnę się pod temat . Oczekiwania podobne 55 cali do 4500 zł ( max maksów 5500 zł ) . Zakup na już , zależy mi na dobrym obrazie , płynnej pracy bez zawiech . Mam obawy co do androida i nie jest wymagany - często polecane Sony w opiniach ma dużo negatywnych opinii na ten temat . Wstępnie mam wybrany Panasonic TX-55AS740E - chyba stary model i wycofywany ze sprzedaży ... Czy lepiej pójść w 4K - Panasonic TX-55CX740E
Co wy na to ?
 
Ostatnia edycja:
Do góry