TV 55" bez wodotrysków do firmy (proste wymagania)

pbier

New member
Witam
Szukam do powieszenia w salce konferencyjnej jakiegoś telewizora, który ma służyć długo/bezawaryjnie do okazjonalnego wyświetlania treści typu Prezentacja // PDF // Arkusz
Ma zawisnąć na ścianie na wysokości ~1,5m i będzie skierowany w stronę siedzących przy pobliskim stole osób (typowa salka konferencyjna).

- wielkość 55"
- typ PŁASKI (nie zakrzywiony!!!)
- możliwość montażu na takim zwykłym ściennym uchwycie
- (ważne) zależy mi aby nie odstawał zbytnio od ściany, wcześniej wybrany model SONY KDL-55W755C raczej odpada ze względu na dziwną konstrukcję (taką dupkę na dole z tyłu), która po zawieszeniu na ścianie i lekkim pochyleniu w stronę stołu konferencyjnego spowoduje, że góra TV będzie bardzo odstawała od ściany
- parametry typu podświetlenie, HZ - praktycznie bez znaczenia ponieważ każdy aktualny TV przewyższa wielokrotnie nasze potrzeby
- potrzebne podłączenie to 1 gniazdo lub max 2 gniazda HDMI
- rozdzielczość FULL HD
- cena dobrze jakby oscylowała do 4 000 brutto MAX (choć wydaje mi się, że będzie sporo taniej patrząc na moje wymagania)
- ewentualnie jakaś funkcjonalność typu miracast (proste bezprzewodowe połączenie)

Ma to działać w sposób taki, że osoba z notebookiem z gniazdem HDMI podpina się do przyłącza w stole (które poprowadzone jest do TV) i tyle.... (nie musi być żadnych mega smartów i innych wodotrysków) - naprawdę bez zbędnych bajerów.

Polecicie coś konkretnego?
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Do góry