TV 55-65" pod shield tv pro 2019 max 2500k

MrBright

New member
Witam
jak w temacie szukam czegoś na szybko, nie zależy mi na funkcjach smart gdyż na co dzień śmigam na shield tv i wg mnie żaden os w tv przez kilka latek tego jeszcze nie dogoni.
Potrzebuje czegoś do współpracy z boxem jak i soundbarem philips TAPB603/10 po arc z obługą atmos.
Wstępnie to chyba tylko philipsy z ambi... ale coś dużo negatywnych opinii na temat ich jakości z rocznika 2020...
TV w odległośći ok 2,5m plus centralnie słońce od balkonu
Budżet max 2500zł (cierpię na pewna odmianę ślepoty barw, więc to najmniejszy problem ;p )
 
Ostatnia edycja:

konik1977

New member
Przy okazji tematu, jak to jest z nocami TV? Ten shield widzę drogi, ale np. Xiaomi box 4k to 200-300zł a są też wersję tańsze. Czy nie lepiej właśnie kupić tańszy TV bo bez Smarta a z lepszymi parametrami a do tego Box i mieć np. możliwość zabrania gdzie gdzie jadę?
Ja właśnie znowu jestem na etapie szukania TV 55-65 a oglądam głównie Netflix i dziecko bajki czyli też YouTube, PlayerTv więc chyba to nie duże wymagania WiFi to ma większości, choć fajnie jakby czy to TV czy boks miał wyjście BT na głośnik JBL Charge 4.

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz trochę racji.
Ale tak to nie działa .
Nie ma niestety lepszych telewizorów bez smarta.
Albo inaczej wszystkie najlepsze telewizory zawsze mają na wyposażeniu smarta.
Z bardzo dobrych masz jeszcze jeden wyższy model Philipsa 58PUS8525 za 2699 zł z dodatkowym pakietem oczywiście dla niebieskich.
 

konik1977

New member
Czy chodzi ci o Telewizor LED Philips 58PUS8535/12 58 " 4K UHD srebrny bo nie wynajduje mi 25?

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry