TV 55"-65" do ~5000zł

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Jeżeli masz blisko Media Markt , a cena na ten TV będzie taka sama to kupuj w M.M ponieważ mają lepszą opcję zwrotu towaru . Nie miałem problemu zwrotu po 2 tygodniach telefonu , oraz lapka.
 

Clear

New member
Niestety w Media Markt nie mają modelu CX700E. Jest tylko 750E i jakiś CXM710E.
W Euro nie dałoby się zwrócić towaru?
Opłaca się brać jakieś dodatkowe ubezpieczenia czy raczej gra nie warta świeczki (i pieniędzy)?
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Z tego co wiem to Euro .. preferuje zaraz serwis itp., zresztą na Forum chyba było to przerabiane. Ja mimo że kupiłem już parę dobrych sztuk TV nie brałem nigdy dodatkowych ubezpieczeń , jak dla mnie to szkoda kasy.
Model cx710 to prawie toczka w toczkę z cx700 ma on chyba trochę wyższą ; optymilizację ruchu IFC 800Hz dla cx700 i IFC1000Hz dla cx710 .
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Raczej nie powinni robić problemów , ale wszędzie może się trafić ; nad gorliwiec; . Zagadaj że jesteś na 99% zdecydowany ale musisz naocznie się przekonać o jego chwalonej jakości ;-).
 

Clear

New member
Gosciu w sklepie proponuje mi jeszcze Samsunga UE55H8000 za tyle samo co Panasonic? I co teraz? Musze się zdecydować w ciągu 15 minut, także proszę proszę o szybką odpowiedź :p .
 
Do góry